Back to Question Center
0

Експерт "Семалт" про онлайн шахрайства - Що як

1 answers:

Поширеність шахрайства в Інтернеті зростає. Сьогодні, коли ви дивитесь на цей монітор, випросто не можу сказати, хто реальний і хто шахрай. Вони (погані хлопці) навчилися приховувати себе і заперечувати тисячі людейспокій духу через їх витівки.

Тим не менш, ви можете захистити себе - do follow link. Це просто: ознайомитись з загальнимінтернет-шахрайство Джейсон Адлер, експерт з Semalt ,вважає, що це дозволить зберігати вашу конфіденційну інформацію, банківські реквізити та гроші в безпеці.

Завжди пам'ятайте, ніколи не надсилати гроші чи розголошувати дані кредитної картки нікому, кого ви ні довіряєте, ні довіряєте.

Романська афера

Сайти знайомств допомогли тисячам знайти кохання. На жаль, кілька поганих елементівкинули онлайн-знайомства в неправильну увагу. Будьте обережні. Знайомство з шахрайством виявляється в законних сайтах знайомств і в тих, хто створений дляфліс не підозрюючи людей. Це відбувається так:

  • Під фальшивим веб-сайтом (який проходить за законом), шахрай стягує васстворити обліковий запис, підключитися та спілкуватися з потенційними коханцями / партнерами. Щоб уникнути цього, перегляньте огляди сайтів знайомств, щоб ви знали, що єдобре, а що ні
  • На законних веб-сайтах шахрай створює обліковий запис. Вони будуть прикидатисябути зацікавленим у вас, але в реальному сенсі вони ні до чого користуються. Тоді вони принесуть хворого родича або надзвичайну ситуацію, для якої вони потребують грошей:частина з якої вони просили вас чіп в. В інших випадках, вони можуть передаватися вам з подарунками, то вони просять ваші банківські реквізитиз обіцянкою відправити вам гроші.

Конкурс, лотерея та тоталізаторські шахрайства

Це набагато найпоширеніший тип електронної пошти та інтернет-шахрайства. Ви отримаєте електронний лист або адресу електронної поштиповідомлення у вашому обліковому записі соціальної мережі, в якому ви повідомляєте, що ви виграли приз, який ви можете вимагати, якщо ви платите або надасте інформацію про свою кредитну картку.Вони постараються переконати вас, що це податкове зобов'язання чи щось подібне..Не обманюйте. Це шалений. Це шахрайство. Якщо вине брали участі в жодній лотереї, костюмі або благодійності, то будьте обережні.

Спам-шахрайство

Вони заповнюють вашу поштову скриньку. У цьому шахрайстві людина може претендувати на зацікавленняваші продукти / послуги, або це може бути організація, зацікавлена ​​у веденні бізнесу з вами. Якщо вони вимагають грошей, щоб допомогти їм обробитиплатіж на їхній кінець, то ти можеш опинитися в неприємному сюрпризі. Іноді вони запитують вашу кредитну інформацію, хоча в цьому випадкувони прикидаються вашим банком або жорсткою організацією, з якою ви часто спілкуєтесь. Не натискайте на будь-які посилання, якщо ви не називаєте банкщоб підтвердити те ж саме. Окрім цього, ви можете зіткнутися з шахрайством, пов'язаною із переплатою, в якій клієнт стверджує, що переплатив за послугу.Вони будуть вимагати від вас відшкодування.

Зайнятість

Хорошим прикладом може служити приклад роботи з дому, який обіцяє тисячі людейдоларів за невелику роботу. В інших випадках вам гарантується хороша робота з гарною грошовою винагородою. Там зловити все ж таки. Ви повинні сплатити комісіюзабезпечити роботу. Не втрачайте свої гроші в такому шахрайстві.

Купівля / продаж мошенничества

З переходом на інтернет-магазини та торги з'являється шахрайство:аукціон купівлі / продажу. Коли ви робите ставку на продукт і не можете виграти ставку, ви перейдете до свого бізнесу. Тоді ви отримуєте дзвінок від когосьзаявивши, що виграшний учасник відмовився, і тепер ви виграли тендер. Що вони хочуть? Для ведення бізнесу за межами платформи (веб-сайт). Не требанаважиться це зробити. Ви будете шахраювати з ваших грошей, і ви не отримаєте ціну (що б ви не торгуєте).

Агенство заводчика

У цьому онлайн-шахраї, собачий заводчик демонструє свої щенята, які він / вонапродаж Вони надсилають реєстраційні документи та багато фотографій. Щоб завершити угоду, вас попросять сплатити вартість доставки, яка потім будебути повернутим Зрештою, ви будете платити гроші, і ви не отримаєте щенята. Їхня лінія також залишається без відповіді.

November 28, 2017