Back to Question Center
0

Експерт Semalt: як боротися з шкідливими кібер-атаками

1 answers:

В 21 столітті, безпека веб-сайтів та веб-додатків довелаБути основною проблемою в цифровому світі. Всі компанії, що займаються веденням бізнесу за допомогою технологій, вразливі до зазначеної проблеми.Деякі компанії вже є жертвами кібер-атак, тоді як інші продовжують працювати у все більш небезпечних онлайн-платформаххакерів.

Френк Абаньяле, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt Цифрові служби, спрямовані на попередження інтернет-бізнесу про те, як запобігти Cyber ​​Attacks своїх веб-додатків або веб-сайтів - pillbox hats for sale black. Крім того,Також підкреслюються важливі поради, які компанія може виконати для посилення своїх заходів безпеки. У зв'язку з цим це першорядне значеннящоб зрозуміти, що навіть більш великі і встановлені компанії можуть постраждати від хакерства. Наприклад, Zamota був зламаний на початку цього рокуі його конфіденційна інформація та база даних користувачів були неправильно використані хакерами. Отже, як захистити свій веб-сайт від Cyber ​​Attacks?

Спочатку використовуйте оновлені програми та програмне забезпечення. Майже всі власники сайтучули про Magento, Joomla і WordPress, які мають параметри оновлення, для яких потрібно натиснути кнопку, щоб завантажити або встановити останнюплагіни та версії. У зв'язку з цим розробники та користувачі сайту попереджуються про вибір найнижчих плагінів, оскільки хакери можуть це зробитинавмисне створили їх, намагаючись зламати сайти. Спільноти CMS (системи управління контентом), такі як WP (WordPress) таДосі Magento працював невтомно для забезпечення сайтів. Крім того, ці платформи продовжують регулярно випускати патчі безпеки, що робитьвеб-сайти більш надійні для онлайнової безпеки..Однією з найбільш уразливих областей є управління хостами. Тим не менше, онлайн-бізнесу рекомендуєтьсявикористовувати керований хостинг рішення. Хостингова компанія дбає про оновлення безпеки під час використання пакета. Таким чином, підприємства завжди можутьзалишатись захищеними від злому.

Захист паролем та попередження є другим кроком безпеки для веб-сайтів. Інтернеткористувачі повинні створювати та зберігати сильні паролі, що складаються з спеціальних символів, алфавітів і цифр, щоб ніхто не міг легко їх зламати.У тій самій примітці власники сайтів і користувачі можуть встановлювати деякі пов'язані з Google продукти, які запобігають крадіжці паролів іншими користувачами в Інтернетівеб-додатки або сайти. Наприклад, браузер Chrome надає розширення під назвою "Захист пароля", який можна завантажити тавільно встановлюється практично на кожній машині.

По-третє, запустіть інструменти на сайті, що заважає DDoS (Distributed Denial of Service).DDoS - це нова тенденція для атакуючих і спамерів відправляти фальшивий трафік на певний веб-сайт, що робить його вміст недоступним.Величезна кількість трафіку, яка робить сайт недоступним, надсилається з кількох джерел. По суті, це потенційний ризик для всіх системВ усьому світі, що заражаються та скомпрометовані троянами та зловмисниками, призначені для однієї системи за один раз. Google має продукт під назвою GoogleShield Project для захисту нових веб-сайтів від зловмисних атак DDoS. Ця послуга доступна для вільного користування невеликими онлайн-новинами,нові сайти та незалежні журналісти.

Нарешті, використовуйте спеціальний сервер веб-хостингу. Виділений сервер більш безпечнийніж загальний сервер хостингу з кількома сайтами одночасно. Це заважає власнику сайту від зловмисників, які використовують уразливостіодин сайт, щоб зламати інші веб-сайти, розміщені на сервері. Подумайте про використання веб-хостингу, що надає брандмауери для веб-програм для їххостинг серверів.

November 28, 2017