Back to Question Center
0

Експертні поради від Semalt про те, як захистити веб-сайт WordPress від кіберзлочинців

1 answers:

Захист WordPress часто називають "посиленням". Навіть тоді, коли ви не знаєте, як покращитиВаш трафік веб-сайту, важливо, щоб ви зберігали облікові дані вашого сайту. Не можна було б сказати, що мільйони на мільярди веб-сайтівпрацюють Blogger або WordPress - computer cleaning service cost.

Нік Чайковський, Semalt Високопоставлений менеджер із успіху клієнтів говорить, що WordPress - найвідоміший та зручний для користувача інтерфейс. Ця система управління контентом має багатопереваг та недоліків. Наприклад, якщо ви не зберігаєте свої паролі, ви можете втратити свої облікові дані та отримати доступ до вашого веб-сайту.Ось кілька порад про те, як захистити свій веб-сайт WordPress від хакерів.

Резервне копіювання вашого веб-сайту часто

Частота резервних копій WordPress - це одна з найбільш обговорюваних тем у наші дні.Важливо, щоб ваш сайт WordPress було належним чином відредаговано. Ви повинні робити це один або два рази на тиждень, щоб залишатися в безпеці та безпеці в Інтернеті.Щоденне резервне копіювання, однак, дуже рекомендується, оскільки це захищає ваш сайт від можливих крадіжок та атак зловмисного програмного забезпечення. Є багатоWordPress плагіни, які можуть допомогти вам назад, але BackupBuddy є одним з кращих. Це буде коштувати вам не більше $ 100 і може відновити вашзламаний блог або веб-сайт за кілька секунд. Готовий! Резервне копіювання - ідеальний плагін для тих, хто шукає безкоштовне програмне забезпечення WordPress.Це дозволяє створювати автоматичне резервне копіювання, переносити файли в Dropbox і відновити ваші дані в найкоротші терміни. Третім варіантом є UpdraftPlus.Це інтерактивний і зручний плагін резервного копіювання.

Обмеження спроб входу

Час від часу хакери намагаються зламати свої веб-сайти WordPress, вгадавши вашупаролі Ось чому ви повинні обмежити спроби входу в Інтернет, щоб залишатися в безпеці. За замовчуванням WordPress дозволить вам використовувати різні паролі,які спрямовані на збереження вашої інформації в безпеці та безпеці. Ви повинні додати додатковий рівень безпеки на свій веб-сайт, обмеживши доступ до двох дотри рази. У випадку, коли хтось намагався ввійти за допомогою неправильного пароля, ваш сайт заблокується, але його дані залишаться в безпеці. Є авелика кількість плагінів WordPress, таких як Limit Login Catches. Це дозволяє обмежити кількість невдалих спроб входу. Використовуючи цей плагін, витакож може заблокувати кілька IP-адрес, але важливо запам'ятати ваш власний пароль. І якщо хакери використовують різні проксі, цей плагін будеавтоматично заблокувати їх усіх, щоб захистити ваш веб-сайт. Всі його параметри настроюються та зручні для користувача. Ти можеш тимчасово заблокувати ІР абопостійно

Не використовуйте "admin" як ваше ім'я користувача

Одна з найбільших помилок людей полягає в тому, що вони використовують "admin" як їх ім'я користувача.Ви не повинні робити це, якщо ви хочете зберегти свій веб-сайт WordPress безпечно та безпечно. Автоматизовані боти часто отримують доступ до веб-сайтів, які використовують це слово, і можутьЗгадайте паролі в найкоротші терміни. Є шанси, що хакери використовуватимуть вашу секретну інформацію, дані веб-вузла тощоім'я користувача Якщо ви хочете зберегти ваш сайт в безпеці, важливо, щоб ви ніколи не використовували "адміністратора" як основне ім'я користувача. Замість цього ви повиннівиберіть ім'я користувача та пароль, яких ніхто не може угадати.

November 28, 2017