Back to Question Center
0

Фішингові атаки & mdаsh; Semalt Експерт пояснює, як захистити себе

1 answers:

Фішинг - це загальна форма кібер-злочину. Незважаючи на численні повідомлення окремих осіб про те, що вони стають жертвою фішингу, існують заходи, які можна зробити, щоб побити його. Окрім встановлення програмного забезпечення безпеки, потрібно дізнатись, який фішинг виглядає, як боротися з нею.

Навчившись виявляти сигнали, що вказують на потенційну фішинг, користувачеві буде легше вибрати міру корисного списку, запропонованого Олівером Кінгером, Керуючим успіху клієнтів Digital Services Semalt.

Що таке фішинг?

Фішинг - це форма ідентичності, яка є загальною серед хакерів. Ці злочинці використовують шахрайські веб-сайти та фальшиві листи, щоб примусити невідомого жертви красти їх особисту інформацію - parco giochi per bambini coperto milano. Переважно, їм потрібна лише інформація про кредитну картку та паролі.

Відправляючи посилання на непідозільні особи, вони викрадають інформацію, як тільки вони входять на сайт. Вони надають посилання, які виглядають надійними для отримання довіри. Більшість зловмисних сайтів включають PayPal, eBay, Yahoo !, та MSN. У деяких випадках деякі цілі також є фінансовими установами.

Захист від фішингу

№ 1. Будьте обережними при вході на веб-сайт, який запитує конфіденційну інформацію, особливо якщо це є у формі фінансового характеру. Більшість законних організацій ніколи не вимагають від клієнта надавати таку інформацію.

№ 2. Якщо веб-сайт наполягає на наданні їм конфіденційної інформації, це, мабуть, пастка..Деякі фішери люблять використовувати тактику лякати, а іноді загрожують відключити обліковий запис, якщо певна інформація не доступна. Зверненням безпосередньо до продавця, щоб підтвердити свою особу, є запобігання спробам фішингу.

# 3. Перш ніж робити будь-які операції на сайті, ознайомтеся з політикою конфіденційності. Більшість комерційних веб-сайтів мають політику конфіденційності, яку вони легко розміщують у верхній частині своєї сторінки. На їхній політиці шукайте список розсилки, щоб дізнатись, чи вони продадуть або не продадуть.

№ 4. Загальні пошукові запити на інформацію є ще одним сигналом, що вказує на фішингову активність. Шахрайські електронні листи зазвичай не персоналізовані. Офіційна електронна пошта з банку завжди має довідковий рахунок, якщо він дійсно відкрив один з ними. Фішингові кампанії можуть містити "Шановний пані / Панове", а інші - описують облікові записи, які користувачеві навіть не відомо.

№ 5. Якщо повідомлення електронної пошти містить вбудовану форму, мудрий варіант полягає не в тому, щоб його заповнити. Хакери легко відстежують всю інформацію, введену в ці форми.

№ 6. Під час підключення до веб-сайту потрібно скопіювати та вставити посилання в адресний рядок браузера, а не підключатися через вбудоване посилання. Зробіть це лише у випадку, якщо є гарантія автентичності. Іноді деякі веб-сайти фішингу виглядають ідентично оригінальним. Погляд на адресний рядок повинен повідомляти людину, якщо взагалі це копія.

№ 7. Більшість експертів радять людям мати активне та ефективне програмне забезпечення для боротьби з фішингом на своїх комп'ютерах. Одним з рекомендованих програм є Norton Internet Security, який автоматично виявляє будь-яку фішингову активність і блокує її. Програмне забезпечення не допускає жодних фальшивих веб-сайтів, а також автентифікацію будь-яких серйозних банківських або торговельних заходів користувачем.

November 28, 2017