Back to Question Center
0

Інструкція з Semalt для виключення вашої IP-адреси з вашої Google Analytics

1 answers:

Чи трапляються ви неправильні результати в Google Analytics через відвідування власними особами? Щоб виключити власну IP-адресу з результатів облікового запису Google Analytics, дотримуйтесь порад, передбачених Олександром Пересунко, менеджером з успіху клієнтів Semalt :

1. Увійдіть в Google Analytics

2. Визначте свою IP-адресу

3. Додайте канал до вашої запису

4. Часто роблять запити

Увійдіть в Google Analytics

Головне - ввійти в свій обліковий запис Google Analytics. Це приймає офіційно налаштований вами Google Analytics для вашої кампанії OptinMonster і доступ до ваших звітів про аналітики.

Відкрийте вашу IP-адресу

Наразі, щоб ваша інформація про розслідування опинилась під впливом вашої власної IP-адреси, слід додати канал до вашої запису. Ви можете знайти IP-адресу, на якій ви зараз користуєтесь, через пошук, який IP-адреса на google.com..Ви можете дізнатись, які підмережі та IP-адреси використовуються вашою організацією, запитуючи системного директора.

Примітка для розташувань IP: на цій ілюстрації ми використовуємо адресу IPv4 (Web Convention Variant 4), що є коротшим, більш регулярним типом IP-адреси. Додати канал до вашої запису

Наразі удосконалено створення каналу для запису, яка забороняє інформацію з вашої IP-адреси з усіх звітів. Щоб почати, виберіть вкладку Адміністратор у базовому лівому куті інтерфейсу. Це піднімає ще одну сторінку з численними регуляторними виборами. Сторінка адміністратора поділяється на три сегменти з альтернативами для вашого обліку найдовшим лівим сегментом. З цього сегмента натисніть усі канали.

На сторінці показано кадр, використаний для створення каналу

  • введіть назву каналу
  • розподіліть сортування каналу заздалегідь
  • натисніть спадне меню вибору каналу сортування та виберіть рядок
  • натисніть спадне меню джерела вибору або мети та визначте активність з IP-адрес
  • виберіть спадне меню артикуляції та виберіть, що еквівалентно
  • вставте вашу IP-адресу в поле вмісту

Якщо потрібно протестувати робоче стан, можна скористатися Посібником Google, де він вказує "Переконайтеся, що канал працює". Просіюючи через вашу IP-адресу, у вас виникають більш точні результати, які слід розглянути при роздільному тестуванні для ефективності трансформації.

Зверніться до поширених питань:

З: Чи зможу я відхиляти численні IP-адреси?

. Відсутній шанс, що у вас є численні IP-адреси, можна вказати різні адреси в одиночному каналі або впливати на декілька каналів. Аналогічним чином, гарантуйте, що умови, які ви визначите, не втручаються або не скасовують канал .

Питання: Як ефективно заборонити підписані клієнти в Word Press?

A: можна використовувати модуль під назвою Monster Insights, де можна взяти після їх керівництва, щоб легко уникнути підписання в клієнтах різних частин Source .

November 28, 2017