Back to Question Center
0

Інтернет-шахрайство та шахрайство - Semalt Expert знає, як мінімізувати вплив

1 answers:

Веб-сайт відіграє важливу роль у житті людей у ​​світі сьогодні. Багато веб-сайтів пропонують справжній вміст та продукти. Однак існують і інші, про те, що онлайн-користувачі повинні уважно стежити за проблемами. Причиною цього є збільшення активності в шахрайстві та шахрайстві в Інтернеті.

Олівер Кінг, провідний експерт із Semalt , висвітлює проблеми, які можуть допомогти у вирішенні шахрайства та шахрайства в Інтернеті.

Найпоширеніші інтернет-шахрайства

Спосіб, у який аферисти намагаються отримати інформацію від непіддатливих користувачів, продовжують диверсифікуватись. Нижче наведено список із десяти найавторитетніших Інтернет-повідомлень та електронних поштових повідомлень.

1. Нігерійське шахрайство

Це електронні листи від нігерійців, які стверджують, що вони мають роялті і чекають спадщини, і потребує допомоги, щоб її придбати.

2. Гарантована прийом кредиту або позика

Вони пропонують гарантоване прийняття кредитної картки або позики. Вони можуть здаватися вірогідними, оскільки деякі компанії з кредитними картками стягують плату.

3. Лотереї афера

Це де жертви продовжують грати в розіграші, але ніколи не виграють..

4. Фішинг

Це посилання, які використовуються для перенаправлення користувачів на веб-сайти, де вони намагаються переконати їх розлучитися з персональною інформацією за допомогою привабливих пропозицій.

5. Переплата шахрайства

Це передбачає викрадення несанкціонованих грошових переказів на дорогі предмети. Після того, як депозит в банку, шахтар запитує баланс разом з предметом. Пізніше інститут повідомляється про відхилений платіж.

6. Кар'єрні можливості

Шахраї пропонують можливість для роботи та вимагають банківські реквізити для здійснення комісійних. Вони використовують цю можливість, щоб викрасти особистість для подальшого шахрайства.

7. Благодійні пожертвування

Вони користуються благодійним характером осіб, де люди спрямовують гроші на благодійні фонди, які не існують .

8. Безкоштовний відпочинок

Шахрайські подорожі можуть здаватися вільними, лише усвідомлюючи, що вони є дорогими спробами під час реєстрації та прибуття.

9. Схема піраміди

Це багаті швидкі схеми з незначними відхиленнями, які мошенники виводять через електронні листи.

10. Заробляйте гроші з комфорту будинку

Іноді вони є справжніми, але деякі аферисти можуть захотіти скористатися такими перевагами, як надсилання грошей в обмін на соковиті поради. Вони також можуть надсилати програми, у яких запускаються кілька рекламних вікон, які є більш вигідними для спамерів.

Статистика мошенничества та шахрайства в Інтернеті

Шахрайство передбачає притягнення, використання фальшивої ідентичності або створення підроблених послуг або продуктів..Людям пропонується піклуватися про припущення про це, оскільки це також впливає на їхню безпеку. Кіберзлочинність є постійною загрозою і може бути настільки ж шкідливою, як людина, яка впадає у свій будинок. Середня ціна на одного користувача збільшилася на 50% з 197 доларів США у 2012 році до 298 доларів США в 2013 році, коли атаки зростають із витонченістю. Вартість до США становить 113 мільярдів доларів.

визнання фінансового шахрайства в Інтернеті

Найбільш поширеними типами онлайн-аукціонів та електронних магазинів є недоставлення, неправильне подання та тріангуляція або шахрайство. Вони пов'язані з певною формою оплати, і товар приходить без проблем. Пізніше органи влади повідомляють, що оплата була незаконною.

Інші форми включають:

 • Чорний ринок та підроблені товари
 • Пропозиції "Шилл" на аукціонах, де власники, разом із співтовариствами, пропонують своїм майнам підвищити ціни
 • Шахрайство служб спецслужб, яке включає фальшиві веб-сайти
 • Схема підробленої оплати

Конкурс та фальсифікація романтики

 • Онлайн лотереї, конкурси та лотереї
 • Призи та лотереї
 • онлайн-шахрайство
 • Іноземні лотереї
 • Розсилка з використанням резидентів США
 • Розкрутка наречених по пошті

Використання людської природи

Спамери та шахраї розуміють людську природу і використовують її в своїх інтересах. Деякі шахрайства, які використовуються проти людей у ​​складних ситуаціях, включають:

 • Авансовий платіж
 • Шахрайство
 • шахрайство Інтернет-аптеки
 • Інші шахраї в Інтернеті, такі як шахрайство на роботі, шахрайство у сфері інвестицій, шахрайства в Нігерії, шахрайство в пірамідах, шахрайство в Інтернеті

молодші та старші користувачі Інтернету

Незважаючи на те, що онлайн-шахрайство та шахрайство можуть викликати занепокоєння, а іноді і плутанини, необхідно, щоб усі особи залишалися активними захистом, будучи настороженими, скептичними та завжди ставлячи під сумнів речі, які здаються дивними. Щоб захистити дітей та людей похилого віку, треба нікому не довіряти, закривати інформацію, завжди пам'ятати, захищати всі прилади та гаджети, вживати навчальні моменти.

Інтернет-ризики щодо шахрайства для бізнесу

Будь-який бізнес, який здійснює свою діяльність в Інтернеті, перебуває під ризиком шахрайської діяльності. Деякі поради щодо запобігання ризику такого ризику включають:

 • Забезпечення та захист усіх активів
 • Не змішайте бізнес з задоволенням
 • блокування ІТ-інфраструктури
 • Призначення єдиного комп'ютера для банків
 • Закрити будь-які пункти входу в компанію
 • Проведення базових перевірок працівників на тлі
 • Покриття критично важливе

Боротьба Назад

Члени можуть скористатися Національним інформаційним центром з питань шахрайства, Національним альянсом з питань кібербезпеки, Альянсом бізнес-програмного забезпечення та GetNetWise. Нещодавно ФБР об'єднався з Центром скарг Інтернету (IC3) Source .

November 28, 2017