Back to Question Center
0

Керівництво від Semalt: як ваш бізнес може піти на цифровий

1 answers:

Для більшості компаній технологічні досягнення нової цифрової ери представляють собоюнеобмежений потенціал. Багато фірм вирушають в онлайн-мережа, оскільки вони мають потенціал пошукової оптимізації (SEO). Як наслідок, це такнеобхідний для бізнесу, щоб охопити Інтернет як новий маркетинговий канал, який може зробити бізнес успішним.

Щоб зробити свій цифровий бізнес успішним в Інтернеті, уважно розгляньте ці аспектиописаний Олівером Кінге, Керуючим Клієнтам Semalt .

1. Розумні машини

Машинна робота швидко замінює людські зусилля. В інших випадках зростаєвикористання інтелектуальних пристроїв. В Інтернеті речей (IoT) аналітики прогнозують, що до 2020 року більше 20,8 млрд. "Розумних машин"буде використовувати Інтернет-з'єднання. Відповідно до новітніх технологій, типові інтелектуальні пристрої мають такі можливості, як:

  • Автоматизація, як самохідні автомобілі
  • Вимірювання (такі як датчики IoT, як NFC)
  • 3d друк для створення численних 3-х візуалізацій фізично
  • Обмін інтерфейсами, що дозволяють створювати нові онлайнові екосистеми
  • Взаємодія користувачів, така як розпізнавання мови, відбитки пальців таочищення пошуків особисто

2. Когнітивні обчислення

Штучний інтелект (AI) переймається функціонуванням розумної машини.Завдяки взаємозв'язку різних технологій пізнавальні комп'ютери можуть розумовувати, взаємодіяти, вчитися і розуміти людський світ..В даний час інтелектуальні машини зі штучним інтелектом доповнюють роботу людей. Вони допомагають у таких аспектах, якпрогнози, а також розуміння цінних змін. У світі бізнесу комп'ютери можуть аналізувати тенденції та дати рішенняз високою ймовірністю успіху.

3. Руйнівна зміна

Технологія дуже динамічна, особливо стосовно ІТ. Це означає просуваннящо ви повинні бути готові охопити нові шляхи для кращого вашого бізнесу. Нові методи можуть включати такі серйозні збоїоскільки наймають більше працівників і не використовують деяких працівників. Порушення може спричинити залучення персоналу до деяких онлайнових тренуваньтакі методи, як майстерність. Більшість працівників не сприймають такого роду порушення. Як деякі резисти, це ваш обов'язокпереконати їх у важливості підходу та довгострокової вигоди в компанії.

4. Цифрові технології

Це включає в себе наведені вище фактори, а також епоху даних та аналітики. Новийбізнес починається завдяки численним можливостям Інтернету та комп'ютерів. Наприклад, у світі обладнання,веб-сайти персоніфікують свій досвід шляхом вдосконалення вмісту для своїх читачів. Пошукові системи, такі як Google, мають можливістьпрогнозування пошукового елемента, який ви шукаєте. В інших випадках цілеспрямована реклама перейшла на Інтернет, що приносить кращу картинуаналізу ринку.

Висновок

Компанії можуть виходити в Інтернет, щоб отримати постійну пропозицію нових клієнтів. Через SEO, користувачістворити сильну присутність бренда, а також забронювати здорові місця у видавцях для певного набору ключових слів. Ця ситуація є серцемінтернет-маркетингу. Кожен бізнес намагається досягти цього ефекту. Вищезазначені фактори можуть підштовхнути ваш бізнес до включенняцифрова платформа щодо деяких найважливіших аспектів, якими володіє фірма Source .

November 27, 2017