Back to Question Center
0

Керівництво від Semalt: як видалити спам-реферал з Google Analytics

1 answers:

Маскарада рефералів-спаму як законних відвідувачів веб-сайту скомпрометувала звіти, зроблені Google Analytics. У якийсь момент Google дивився на це питання, не підійшовши до певного рішення.

Нинішня проблема полягає в тому, що люди не знають, що таке реферал-спам, як його помістити та як його позбутися. Це створює значний ризик для бізнесу, коли вони починають використовувати неточні звіти, щоб визначати свої маркетингові кампанії для підвищення коефіцієнтів конверсії, оптимізації рішень, оптимізації цільових сторінок тощо. У деяких випадках маркетологи продовжують надавати своїм керівникам дані, які можуть бути відстані від позначки до 60 відсотків.

Олександр Пересенко, експерт проекту Semalt , пояснює, що таке спам-реферал, як його ідентифікувати, які способи усунення реферативного спаму з звітів Google Analytics і як запобігти повторній ситуації - logiciel calcul temps pass sur facebook.

Реферал спам

Деякий спам ніколи фактично не відвідує сайт і зазвичай називають спамом "Ghost". Проте він все ще відображається в звітах як законний трафік, який впливає на показники відмов, конверсії, часу на сайті та загальних сеансів серед інших. Основний бізнес, який записує багато сесій, може не розглядати це як значну проблему. Проте для дрібних фірм це є причиною турбуватися. Це може становити понад 60% щоденних сеансів, що впливає на щомісячну звітність, тестування A / B та інші тести на конверсії.

Причина, чому ці дані не відвідують веб-сайт, але з'являються в GA, пов'язані з Протоколом вимірювань, розробленим компанією Google. Він відстежує поведінку клієнтів за допомогою офлайнових джерел даних і спрямовує його до Google Analytics. Тим не менш, він відкриває двері шаленим спамерам, які змушують необроблені дані нападати на коди відстеження UA, таким чином, обходячи веб-сайт..

Визначення спаму переспрямування

Існує безліч способів ідентифікувати спам-реферал, але найшвидший - на вкладці "Придбання", щоб переглянути "Весь трафік", а потім - джерело / носій. Якщо користувач не відразу визнає сайт зі спамом, вставка URL-адреси в браузері повинна підтвердити всі сумніви. Тим не менш, деякі спамери отримали більш витончені дані, тому непогано можна подивитися на показники відмов, сторінки / сеанс та нові показники сеансів. Якщо вони на 100%, то цей трафік не відвідує сайт.

Вилучення фальшивого трафіку з Google Analytics

Пропонована процедура працює на 100% часу як на старих, так і на нових облікових записах. Єдиний випадок полягає в тому, що він вимагає регулярних оновлень, оскільки нові домени продовжують з'являтися. Немає постійного виправлення, можливо, доки Google не отримає.

Починаємо

Створіть копію існуючого вигляду, яка повинна залишатися недоторканою та не фільтрувати як заходи безпеки, якщо фільтри фільтрують законні дані. Фільтри блокують весь майбутній трафік, який, як відомо, містить спам-реферал. Для першого фільтра натисніть Адмін, виберіть Filtered view і вставте бажане ім'я для фільтра, оскільки для нього може знадобитися кілька. Потрібно вибрати "Виключити" і вибрати джерело кампанії. Шаблон фільтра - це місце, де йде фільтр.

Очищення старих звітів Google Analytics

Також можна видалити спам із історичних звітів за допомогою одного користувацького сегмента. Виконайте наведені нижче дії. Натисніть «Придбання», «Усі трафіки», «Джерело / Середовище». Після цього натисніть Додати сегмент та + Новий сегмент. Після завершення відповідних введень натисніть кнопку "Зберегти".

Приймаючи боротьбу зі спамерами

Немає нічого, що вплине на сайт A / B, ніж неточні звіти. Лише доти, доки компанія Google не вирішить проблему, викликану спам-рефералом. Наразі процедури, описані вище, служать найкращими керівництвами для забезпечення того, що в Google Analytics немає спаму для рефералів.

November 28, 2017