Back to Question Center
0

Керівництво від Semalt - Як звільнити ваш сайт від хакерських нападів

1 answers:

В Інтернеті відбувається велика кількість кіберзлочинів. У результаті людина повинна залишитисяусвідомлюючи ці особи. Для людини, яка володіє веб-сайтом, захист електронної комерції та його клієнтів залежить від вашої безпекируки Хакери є основою для атак на шахрайство, фішингових сторінок, а також різних зловмисних програм, таких як використання троянців в електронній поштівкладення

Як правило, хакери цільових веб-сайтів з багатьох причин - buy trusted links. Вони можуть бути від конкурентасторони, прагнучи привести ваш сайт вниз. В інших випадках хакерами можуть бути особи, які шукають особисту інформацію, таку як паролі електронної поштиабо навіть інформацію про кредитну картку. Існує багато форм хаків, більшість з яких обертаються навколо того, що завдає шкоди жертві.

Джек Міллер, провідний експерт з Semalt ,Обговорюються деякі поради, які можуть утримати вас від цих хакерів:

1. Використовуйте захищені паролі.

Як адміністратор веб-сайту, ваш пароль має величезну адміністративну роль у створенніПереконайтеся, що весь сайт захищений. Прості паролі, такі як 12345, не захищені та можуть стати жертвою атаки проб і вилучення помилок. В іншихНаприклад, ви не повинні використовувати паролі, які є надто очевидними. Паролі, такі як день народження або ім'я дитини, не є достатньо захищеними. Вона повинна бутискладна структура слів, що поєднує різні типи символів у різних стилях..Ви також повинні переконатися, що будь-які інші сторони використовуютьвеб-сайти мають також захищені паролі.

2. Використовувати HTTPS.

Використання захисного шару безпеки може означати найкраще для вашого веб-сайту. Наприклад,веб-сайти, на яких є платформа хостингу HTTPS, мають перевагу над тими, які цього не роблять. Як результат, безпека вашого веб-сайту, а такожщо ваші клієнти дуже залежать від вашого плану хостингу. Крім того, люди, котрі отримують користь від використання цих ідей, стають безпечнимисайти, які більшість хакерів не можуть проникнути.

3. Знайомий з скриптами.

Більшість хакерів використовують потужність використання сценаріїв та платформ CMS. Ці системимістять уразливості, які визначений хакером може пройти шлях. Зверніть увагу на унікальні види персонажів, що проходять через вашсистеми, оскільки в цьому коді існують різні типи вразливостей. Наприклад, веб-сайти написані на PHP, ASP іJavaScript відображає багато отворів у системі. Більшість розробників не помічають ці помилки та заходи безпеки, але, як правило, керують роботами більшостіхакери. Ви можете використовувати різні інструменти SEO та веб-майстра, щоб знайти ці помилки та піклуватися про них.

Висновок

Хакерство стає частиною нашого повсякденного життя. Більшість людей, які витрачають деякіЗначна кількість часу в Інтернеті пов'язана з численними спробами зламати. Ситуація посилюється для тих людей, які керують іншим Інтернетомпроцедури, такі як адміністратори веб-сайтів електронної торгівлі. Хакери можуть зламати веб-сайт і знищити деякі його життєво важливі аспекти, такі як операції.Ваші зусилля з оптимізації пошукової системи (SEO) можуть швидко стати нічим завдяки простим, успішним хакам. В результаті безпека вашогоВеб-сайт і безпека вашого клієнта лежить в руках як адміністратор цього сайту. Ви можете скористатися порадами, наведеними в цих інструкціяхВаш веб-сайт захищений, куленепробивний проти хакерів.

November 28, 2017