Back to Question Center
0

Легкі способи запобігання вірусам та шпигунським програмам - Semalt Advice

1 answers:

Ризик зараження або кібер-атаки продовжує зростати, як проходить днів. Хакери продовжують оновлювати свої інструменти, і багато інших загроз представляють себе як пропуски днів. Проблема стає гіршою для тих, хто працює на веб-сайтах електронної комерції, ніж інші користувачі. Хакери націлені на всі куточки, що посягають на стан кібер-безпеки. В інших випадках люди можуть стикатися з випадками крадіжки особистих даних, наприклад, під час шахрайства з кредитними картками.

Артем Абгарян, провідний експерт з Semalt , дає уявлення про деякі способи уникнути програм-шпигунів та вірусів:

Встановлення якісного антивірусного програмного забезпечення

Антивірусне програмне забезпечення пропонує деякі традиційні способи відмови від вірусів. Ці програми можуть сканувати всю систему, а також робити інші цільові сканування. Крім того, програми-шпигуни також допомагають комп'ютерам запобігти встановленню деяких шкідливих програм. Також важливо оновлювати антивірус. Ви можете оновити визначення вірусів та двигунів, щоб зробити програмне забезпечення здатним боротися з деякими з найпоширеніших шкідливих програм і троянських програм.

Виконайте щоденні сканування

Важливо сканувати вашу систему через деякий час. Деякі види вірусів можуть потрапити у вашу систему з різних джерел..Наприклад, деякі віруси можуть створювати нові, які не можуть бути під карантином вашого антивірусного програмного забезпечення. Виконуючи щоденні сканування, комп'ютер може видалити деякі нові або постійні віруси. Деякі троянські програми можуть стати видимими для антивірусу після деякої постійної кількості сканування. Ви можете позбутися цих вірусів та багато іншого, виконуючи регулярні щоденні сканування.

Ігнорувати спам-листів

Не можна клацнути на будь-яку посилання, що надходить від спаму. Ці посилання можуть вказувати на потенційно шкідливу URL-адресу або домен. Крім того, деякі з цих посилань можуть містити шкідливе програмне забезпечення та троянські програми, які можуть змусити хакерів отримати доступ до численних способів отримання інформації про людину. Натискання спам-посилань також може зробити хакером підтвердити, що адреси електронної пошти є законними. Додатки, що містяться в спамі електронною поштою, можуть містити трояни, які роблять весь процес вразливим .

Відключення попереднього перегляду зображень у Outlook

Деякі хаки можуть включати в себе запуск шпигунського коду на зображення, що містяться у вашому електронному листі. Деякі з цих зображень дозволяють виконувати вірус. Microsoft Outlook внесли зміни, щоб виправити цю проблему, відключивши попередній перегляд як параметр за замовчуванням. Щоб залишатися в безпеці, ви можете почути своїх відвідувачів про вірогідність цього зламання та отримати нові методи доступу до електронних листів. Деякі люди можуть втрутитися в налаштування за замовчуванням Outlook. Переконайтеся, що попередній перегляд зображень не є стандартним .

Висновок

Важливим є забезпечення надійності кібер-безпеки. У багатьох випадках люди можуть задатися питанням, як і які заходи можуть зробити свій сайт безпечним для всіх. Безпека веб-сайту, а також відвідувачів, залежить від компетенції захисту від шпигунських програм. Ви можете забезпечити захист вашого веб-сайту, а також посилити вашу увагу відвідувачів до важливих прийомів, щоб допомогти їм залишатись в безпеці Source .

November 28, 2017