Back to Question Center
0

Поради щодо захисту від спаму для захисту вашої електронної пошти & mdash; Керівництво від Semalt

1 answers:

Люди почали використовувати "spam" buzzword, з тих пір, як вони почали використовувати електронні листи. Однак люди не встигають зрозуміти, що спам спричиняє. На мові лаймана спам - це форма небажаної пошти, яка, як правило, небажана одержувачу. Одержувач зазвичай отримує ці повідомлення електронної пошти без їх схвалення. Електронні повідомлення зі спамом звичайно мають одне повідомлення, яке самі по собі містить певну рекламну та рекламну інформацію - cronotermostato celica ecology. Кілька людей можуть одержати той самий електронний лист без їх схвалення.

Керівник успіху клієнтів Semalt , Олівер Кінг, дає уявлення про боротьбу зі спамом та фішинг-загрозами.

Спамери використовують кілька методів, щоб переконатися, що вони досягають своїх цілей. До них відносяться: придбані списки адрес, введення фальшивих конкурсів, щоб змусити користувачів надавати свою приватну інформацію та надавати фальшиві пропозиції. В інших випадках програма збирання електронної пошти обробляє збирання та вилучення адрес із певних веб-сайтів.

Чому спам-повідомлення більше, ніж неприємності

Користувачам є багато причин, чому вони повинні уникати взаємодії зі спамом. Проте найнеприємнішою з них є те, що вона ставить жертву під загрозу крадіжки особистих даних або дозволяє зловмисникові встановити вірус або шкідливе програмне забезпечення на свій комп'ютер. Деякі інші екстремальні хакери можуть використовувати ідентифікацію особи для вчинення злочину..Коли це спіймається, слід веде назад до справжніх власників, навіть якщо вони взагалі не займаються цим злочином. Найбільш поширені причини - відмивання грошей або поводження з викрадені предмети. Найкращим варіантом для особи, що потрапляє в спам-повідомлення в електронній пошті, буде видалити його, не відкриваючи його.

Як правило, кожному просять залишатись прагматичними з онлайновими пропозиціями, щоб уникнути спам-повідомлень. Якщо щось здається занадто добре, то це, ймовірно, буде і доведеться пройти довгий шлях, щоб вичерпати сумнівні конкурси та пропозиції.

Захист від спаму

Іноді утримання від способу спаму електронною поштою майже здається неможливим або важким. Тим не менш, існує певна перспектива скоротити або навіть усунути кількість спаму, яка випадає з поштової скриньки індивідуума за допомогою антиспам-програмного забезпечення. З розвинутим інтелектуальним програмним забезпеченням, поточне програмне забезпечення для захисту від спаму автоматично аналізує найбільш релевантні та легітимні повідомлення та ті, що читаються як спам. Вони вимагають мінімального втручання людини, щоб це зробити. У кількох випадках, коли програма не змогла повністю відфільтрувати спам-повідомлення, індивід може позначати повідомлення як такий, а фільтри відразу ж оновлюватимуться та адаптуються до нього як спам.

Реалізація належного набору інтернет-безпеки гарантує зниження ризиків, пов'язаних зі спамом. Вони відфільтрують весь спам у папку "Вхідні", і всі папки вважаються критичними. Додатковою особливістю цих програм є захист від фішингу для сценаріїв, в яких електронна пошта виглядає законною, але це не так. Це важлива функція в цих антиспам-інструментах.

Бюджетне програмне забезпечення безпеки та його важливість

Користувачам необхідно підбирати програмне забезпечення з антиспам, яке поставляється з антивірусним захистом, як пакет, коли вони йдуть по магазинах. Причиною є те, що деякі спам-повідомлення наповнені вірусами та іншими шкідливими шкідливими програмами. Єдиний набір програмного забезпечення має можливість закріпити комп'ютер, одночасно підвищуючи надійність системи. Програмне забезпечення для боротьби зі спамом переадресує повідомлення з поштових скриньок. Додатковий антивірус також гарантує, що він захищений навіть у випадку випадкового розкриття спаму.

November 28, 2017