Back to Question Center
0

Поради Ван Semalt: Hoe U Спам-боти Кут Стоппен Ван Хест Версторен Ван Уайт Аналітика-Вервелізингінформатіе

1 answers:

Ви починаєте помічати збільшення трафіку рефералів у аналітичному обліковому записі вашої пошукової системи та "Ура"! Ви щасливі, тому що хтось зв'язує та натискає. Але при більш детальному розгляді ви розумієте, що це не законний трафік. Насправді, ви є останньою жертвою спаму реферралу - такого типу спаму, спрямованого на пошукові системи - gonfiabili sassari.

Якщо вас вразили ці спам-боти, вам потрібно заблокувати їх якнайшвидше. Олександр Пересунко, менеджер з успіху клієнтів Semalt , пояснює, як отримати реальні дані з аналітики.

Необхідно мати на увазі, що ніхто не попросив цих ботів відвідати ваш сайт. І хоча вони знаходяться на вашому сайті, вони накопичують величезну кількість ресурсів, призначених для законних користувачів. В результаті законні відвідувачі розчаровуються, коли намагаються отримати доступ до вашого сайту та шукати деінде. Крім того, спамери ніколи не докладають нічого хорошого, коли вони приходять назовні.

Щоб розвіяти мережу спам-переспрямувальних мереж, потрібно ідентифікувати людей, що стоять за ними. Найпоширенішим способом є використання WHOIS.net. Список загальних спамерів включає:

  • Ilovevitaly.com (та різноманітні варіанти TLD)
  • Economy.co
  • Darodar.com та інші пов'язані субдомени
  • See-your-website-here.com

Наразі вам, мабуть, цікаво, чому спамери намагаються повзти в Інтернеті. Різні спамери беруть участь у цих тіньових заходах з різних причин.

Ось деякі з найбільших спамерів та причини, чому вони це роблять.

  • See-your-website-here.com

Це один з найгірших спамерів усіх часів. Бот використовує спам-реферер для створення потенційних клієнтів..Що пропонує сайт? Веб-спам По суті, є веб-майстри, які платять сайт, щоб виконувати веб-спам, щоб генерувати потенційні клієнти. Бен Сайкс - це людина, що стоїть за спамерським доменом. І він досить сміливий, щоб відкрити свої дані WHOIS.

  • Економ, darodar.com і ilovevitaly.com

Ці сайти мають однакову мету: спрямувати трафік на конкретні торгові сайти, такі як eBay або AliExpress.com.

Заборона блокування спам-ботів

Ідеальним методом утримання ботів є блокування їх через файл .htaccess у кореневому каталозі вашого домену. Для цього потрібно скопіювати та вставити певний код у файл .htaccess. Ця техніка не тільки не дозволяє спамерам втручатися у ваш аналітичний інструмент, але також прапорщики ботів при кожному спробі зіткнення вашого сервера.

Перш ніж внести зміни до файлу .htaccess у вашому каталозі, важливо зазначити, що це файл, який визначає, як працює ваш сервер. Якщо ви зробите помилку під час завантаження файлу, це заважатиме функціонуванню всього сайту. Щоб запобігти цьому, розгляньте резервну копію свого сайту, перш ніж внести зміни до файлу.

Фільтри аналітики

Використання наведеного вище методу не позбавляє всіх спамерів. Хоча він захищає вас від подальших спроб спаму, він не скасовує збитки, які вже завдано цьому сайту. Щоб позбутися історичної інформації та допомагати фільтрувати спам-бот у певних регіонах у майбутньому, розгляньте налаштування фільтрів аналітики.

Використовуйте WordPress, щоб уникнути спамерів

Ви також можете вибрати плагін WordPress для Wp-Ban, щоб захистити незаконних користувачів. Плагін дозволяє черним списком IP-адрес, діапазону IP-адрес, агента користувача, URL-адреси переспрямування та агента користувача отримати доступ до ваших блогів WordPress. Використання такого підходу є зручною альтернативою для веб-адміністраторів, які не задовольняють редагування файлу .htaccess свого домену.

Спам-боти впливають на завантаження сервера, а також на безпеку, спотворюють дані аналітики, задихаючись від законних користувачів і розчаровуючи маркетингові зусилля. На великому сайті 500 хіт місяців може не сильно змінитися. Але якщо це трапляється на сайті місцевого роздрібного торговця, аналіз законного трафіку стає складним завданням. Ось чому аутсорсинг аналітики для досвідченого спеціаліста є ефективним способом уникнення заплутаних даних та використання зусиль компанії.

November 28, 2017