Back to Question Center
0

Поради від Semalt про блокування небажаного направлення трафіку

1 answers:

Експерт від Semalt Digital Services, Нік Чайковський, передає важливу інформацію про те, як справитися з небажаним рефералом трафіку під ніс очі.

Найчастіше ми отримуємо велику кількість електронних листів та повідомлень у соціальних мережах про невідповідний та небажаний трафік. Дозвольте мені тут сказати вам, що цей тип трафіку походить від спам-сайтів і не має нічого спільного з автентичності - snrsz internet ne kadar. Замість цього це зіпсує вашу Google Analytics і може призвести до того, що Google вимкне ваш AdSense. Ось чому вам слід якнайшвидше позбавитись підроблених та неправдивих трафіку.

Для малого та великого бізнесу SEO важливий, оскільки їх веб-сайти не можуть отримати хороші звання без нього. Тут я підготував декілька підказок та корисної інформації у цьому відношенні:

позбутися всіх візитів від павуків і ботів

Перш за все, ви повинні виключити всі візити, які надходять від невідомих павуків і ботів. Це можна зробити, скориставшись налаштуваннями на панелі адміністратора. Google Analytics надає нам велику кількість можливостей і фільтрів на вибір. Вони дозволять нам запобігти прибуття ботів і павуків, які шкідливі для нашого веб-сайту та загальної репутації.

Різниця між спрямованим спамом і спамом-примарою

Під час цієї статті я збираюся надати нашим читачам інформацію про те, як відрізнити спам-реферал і спам-привид..Дозвольте мені тут сказати вам, що спам-примара прямо натискає вашу Google Analytics. Це шкідливо для вашої Analytics, а спам-реферал відбувається, коли ваш веб-сайт отримує фальшивий трафік, відвідування, хіти та рекламні акції. Дуже важливо припинити ці рефералів зі спамом якомога раніше. Деякі веб-сайти використовують фільтри, щоб призупинити спам. Ви також можете налаштувати свої налаштування та створити кілька фільтрів.

Завжди блокувати підозрілі форуми / веб-сайти

Дуже важливо заблокувати сумнівні форуми та всі інші реферали зі спамом. Для цього ви повинні перейти до розділу адміністратора та створити фільтри. Заблокуйте якомога більше IP-адрес, щоб забезпечити вашу безпеку в Інтернеті. Під час цього ви повинні бути обережними, оскільки правильне розміщення URL-адреси є дуже важливим. У випадку, якщо ви вказали неправильну URL-адресу, ви, ймовірно, втратите свій доступ до Google Analytics або заблокуєте його протягом кількох тижнів. Цей метод є корисним лише для блокування рефералів спаму у великій кількості. Це не має нічого спільного з спамом спаму і не може працювати з ним за будь-яку ціну.

Ви також можете заблокувати декілька URL-адрес за допомогою цієї методики. Блокувати мову спаму в Google Analytics Ми обов'язково блокуємо мову спаму в Google Analytics. Для цього потрібно ввійти у свій обліковий запис Google Analytics і вибрати параметр спеціального фільтра. Тоді вам доведеться налаштувати мовні налаштування та натиснути кнопку «Перейти», щоб активувати його. Фільтри зазвичай тривають двадцять чотири години, щоб правильно працювати. Ви можете перевірити стільки фільтрів, скільки хочете, коли цей час буде передано. Максимум 255 символів дозволено в шаблоні фільтра, і його слід додати, щоб у значній мірі уникнути спаму спаму. Я сподіваюся, що вам сподобалося читати цю статтю. За допомогою цих порад ви можете легко зберегти свою Google Analytics від спаму спаму, неправильного та незаконного трафіку .

November 28, 2017