Back to Question Center
0

Прості трюки від Semalt, які зробить ваш сайт WordPress максимально безпечним

1 answers:

Інтернет надає безліч можливостей для людей, які керують численнимиСайти електронної комерції виконують свої зусилля. Наприклад, більшість підприємств використовують підхід до електронної комерції, такий, що має багатопідйоми та недоліки. Наприклад, сайти піддаються хакерів. Хакери завдають чимало можливостей для компромісу кібер-безпекивони отримують несанкціонований доступ до різних магазинів електронної комерції, а також відмовляються від відповідних даних клієнта. Щоб залишитися в безпеціці кібер-загрози, вам потрібно зрозуміти, як вони працюють.

WordPress - це найбільш типова система управління контентом. Наприклад, WordPressволодіє близько 24% усіх інтернет-сайтів у всьому світі. Вони користуються цією інформацією через багато факторів, які, здається, сприяють їхній бізнес-моделі.WordPress має безліч інструментів і плагінів, які дозволяють користувачам автоматизувати багато методів SEO та інтернет-маркетингу. Однак, як багато людейВикористовуйте WordPress для своїх потреб веб-сайту, хакерів та інших комп'ютерних погроз, знайдіть WordPress золоту шахту. WordPress відомий і швидко, якийробить зламати його або деякі його плагіни легко. Хакер може отримати доступ до великої кількості інформації з будь-якого сайту без згоди власника.

Олівер Кінг, Semalt Менеджер успішних клієнтів пропонує наступні поради щодо підвищення безпеки WordPress при створенні сайту:

Будьте в курсі

Використання захищеного сканера вірусів може захистити ваш комп'ютер від багатьох хробаків та вірусів. Важливо переконатися, що програмне забезпечення на вашому комп'ютері є правильними програмами та гарантує, що вони виконують свої реальні завдання. Будь ласканегайно видаліть будь-яку шкідливу програму, джерело якої вам невідома. Ті самі заходи застосовуються і для веб-переглядачів. Не дозволяй ніякихплагін для запуску у вашому браузері. Вони можуть містити скрипти, які роблять веселі зміни на вашому комп'ютері.

Уникайте спаму та фішингу

Не натискайте жодного посилання в електронному листі спаму. Ці посилання виконують частину загального хрестаатаки сайту Вони також можуть містити вкладення, які мають троянські програми. Звичайний спосіб заманити торговців, як правило, публікує перелік в aWord документ, який має троянські програми. Оскільки щасливий покупець відкриває файл, щоб переглянути його вміст, він розкриває вірус, який заражає всекомп'ютер Багато людей втрачають ціну інформацію таким чином. Зламані паролі також можуть виконувати численні шахрайські операції такіяк відмивання грошей.

Висновок

Коли ми проектуємо більшість веб-сайтів, зазвичай користувач, а також кінцева цільнаш мотив. Багато розробників веб-сайтів зосереджують свою увагу на SEO та роблять замовника простим процес покупки. Проте ми не можемо визначитиу хакера на увазі. У результаті понад 90987 злакових атак відбувається кожну хвилину над доменами WordPress. Це важливовивчайте цю процедуру, а також робимо наші веб-сторінки безпечними та руйнують докази. Ви можете зробити свій сайт захищеним від простих паролів WordPressнаприклад, підроблення паролів, а також інші спроби зламати використання цього посібника. Забезпечення безпеки вашого веб-сайту та ваших клієнтів може залишатисяв чекі Більш того, безпечний веб-сайт добре працює над видавцями, які роблять ваші SEO та маркетингові зусилля плодами Source .

November 28, 2017