Back to Question Center
0

Semalt: 10 шахрайства електронною поштою та Інтернетом - Як бути безпечним?

1 answers:

Електронна пошта спаму стала звичайним методом полегшення кіберзлочинності в Інтернеті. Twitter і Facebook, як провідні платформи для соціальних мереж, - це нові методи боротьби з кіберзлочинністю після старих спам-листів.

Старший менеджер з продажу Semalt , Райан Джонсон, вказує шахрайство на електронну пошту та Інтернет-шахраї та як уникнути їх.

1. Лотереї мошенничества

Спам-лист, створене з офіційної корпорації лотереї, вітає та оголошує гроші, виграні жертвою, навіть коли вони не беруть участі в жодній лотереї.

Електронна пошта спаму є шахрайством, якщо вона є фізичною особою, назва адресата відсутня, лотерея не існує, а спам-пошти вимагає отримання конфіденційної особистої інформації.

2. Огляд афери

Деякі спам-повідомлення, що ведуть до шахрайства, можуть приймати запрошення до опитування. Натиснувши на надане посилання, завантажте програму, яка шпигує за діями на комп'ютері, що призводить до крадіжки паролів, банківської інформації та особистої інформації, що призводить до зникнення готівки.

3. PayPal або Інтернет-шахрайство з кредитною карткою

Електронна пошта, яка, як видається, є закордонною через Інтернет-грошовий переказ або компанія з кредитною карткою, може вимагати термінових заходів. Інформація, надана жертвою, призводить до маніпулювання з його рахунком, щоб втратити доступну суму або крадіжку особистих даних.

У більшості випадків адреса відправника є підозрілою, в електронному листі немає конкретного адресата, пов'язана посилання не є законною, а електронна пошта містить загрозу потерпілому.

4. Шахрай про таємницю

Спам-лист, який обіцяє суму грошей, виконуючи загадкові твори в Інтернеті, - це шахрайство..Шахраї обіцяють заплатити вам робити покупки в Інтернеті. Проте, потрібно платити за навчання, або вони надають свою адресу, щоб отримати шахрайську перевірку.

5. Іноземна перевірка мошенничества

Цей спам-лист включає королівського відправника, який вимагає допомоги, щоб відновити великі суми грошей, що знаходяться на закордонних рахунках. Призначене було заманеться відправити перекази кілька разів без врегулювання угоди.

6. Викрадено профіль

Інтернет-шахраї можуть зловити обліковий запис соціальних мереж, щоб попросити про допомогу зі списку друзів в обліковому записі. Жертви фальсифікацій відправляють гроші, щоб допомогти своїм друзям небажаним бути співу.

7. Вікторина шахраїв

Окрім спам-листів, шахраї публікують посилання на вікторини та ігри, в яких потрібні номери телефонів. Участь у цих іграх надає користувачеві шахрайство.

8. Підозріле фото шахрайство

Тривожне повідомлення, що публікується в соціальних мережах, викликає цікавість. Зверніть увагу, що повідомлення про те, що екран голих зображень користувача викликає тригер, спонукають наступні посилання, які піддають їх хакерству.

9. Шахрайство з прихованою URL-адресою

Ви можете отримати запрошення Twitter від підозрілого користувача. Натискання їхньої посилання спрямовує вас на веб-сайти, які можуть мати завантажувані шпигунські та шкідливі програми без вашого відома.

10. Хворий дитячий шахрай

Опублікований малюнок хворої дитини в соціальних мережах вимагає пожертвування коштів на лікування. Люди, яких торкнулися повідомлення, подарують і діляться новинами з іншими людьми, не знаючи, що це афера.

Щоб залишатися в безпеці, видаляти небажані електронні листи, не вірити в призи та обіцянки грошей від незнайомих людей, шукати будь-який запит про гроші в Інтернеті, ніколи не розкривати чуттєву особисту інформацію та ніколи не натискати на підозрілі посилання Source .

November 28, 2017