Back to Question Center
0

Semalt: 5 важливих порад щодо того, як протистояти фішингу та спаму

1 answers:

Близько 1,6 мільярдів бітів спаму електронної пошти надсилається щодня по всьому світу. За оцінками, 20 відсотків повідомлень, надісланих вам, є спамом. У Північній Америці можна відстежувати джерело 80% спаму, оскільки вони, як відомо, походять від 200 популярних спамерів - malatesta tyres review. Спам викликає занепокоєння, оскільки він є основою, на якій можна запустити фішингові атаки. Фішинг призводить до того, що ви знову повертаєте обліковий запис і свою особу, коли спам зазвичай дратує.

Олівер Кінг, менеджер з успіху клієнтів Semalt , розповідає про наступні підходи, за допомогою яких ви можете захистити себе від спаму.

Відкрийте кілька адрес електронної пошти.

По-перше, створіть персональну адресу електронної пошти та обмежте її використання особистим листуванням кількох сімей та друзів. У більшості випадків спамери створюють списки електронних листів, об'єднуючи загальні імена, номери та слова. Настільки, наскільки ви хотіли б використовувати своє прізвище та ім'я на свою електронну адресу, бажано бути творчим та вибрати унікальне поєднання символів. Перш за все, ви хочете ускладнити індивідууму отримання вашої особистої електронної адреси. Тепер відкрийте загальнодоступну адресу електронної пошти та використовуйте її в ситуаціях, коли вам потрібно підписатись на онлайнові послуги або зареєструватися на форумі. Спробуйте прийняти наступні заходи за допомогою вашої загальнодоступної електронної адреси. Змінюйте це часто. Використовуйте численні загальні адреси електронної пошти.Ці два кроки допоможуть вам дізнатись, хто видає вашу електронну адресу потенційним спамерам. Після визначення сайтів або платформ, що продають вашу адресу електронної пошти, рекомендується уникати їх, а також повідомити про це Google.

Ніколи не відповідайте на спам.

Більшість спамерів перевіряють реєстраційні відповіді та надходження до своїх спам-адрес електронної пошти з метою визначення ефективності. Це означає, що чим більше ви відповідаєте на ці електронні листи, тим більше шансів на збільшення кількості спаму.

Відобразити, перш ніж вирішити скасувати підписку.

Було виявлено, що спамери зараз надсилають фальшиві повідомлення про відмову від підписки, в яких домінують фальшиві посилання для скасування підписки. Хитрощі працюють на їх користь, забезпечуючи, що після натискання кнопки "Скасувати підписку" кількість спаму, яку ви отримуєте, збільшується. Якщо повідомлення електронної пошти надходить з невідомого джерела та пропонується скасувати підписку, вам рекомендується протистояти цьому бажанню.

Переконайтеся, що ваш браузер оновлено.

Розробники веб-переглядачів часто оновлюють ці додатки, щоб переконатися, що всі поточні патчі безпеки знаходяться на місці. Неможливість оновити ваш браузер призводить до виявлення шкідливих програм чи помилок, які можуть збирати вашу особисту інформацію та надсилати її спамерам. Рекомендується переконатися, що кнопка автоматичного оновлення завжди переміщається, щоб захистити ваші дані.

Інвестувати в антиспам-фільтри.

Переконайтеся, що постачальник облікового запису електронної пошти має численні антиспам-функції. Gmail від Google є спам-папка, в якій вона автоматично відфільтровує повідомлення електронної пошти, які, за його словами, є спамом від потрапляння до вашої поштової скриньки. Це служить для зменшення роздратування, створеного спамом, особливо коли вони знаходять свій шлях до основної поштової скриньки.

November 28, 2017