Back to Question Center
0

Semalt акцій 3 Цінні прийоми боротьби зі спамом

1 answers:

Електронна пошта є одним із найпростіших і найефективніших способів відправлення повідомлення. Електронні листи стали надійним методом, який користується багатьма компаніями завдяки автоматизації різних завдань, таких як перевірка підписки та підписки. Різноманітна автоматизація та сповіщення можуть охопити користувачів практично миттєво через електронні листи.

На жаль, інтернет-злочинці мають можливість використовувати спам для виконання своїх зусиль. Наприклад, дуже багато спам-листів забивають електронну пошту багатьох людей - dry oil skroutz. Ці спам-повідомлення містять багато ботів, які можуть призвести до того, що люди не зможуть досягти максимального рівня своїх маркетингових кампаній. В інших випадках ці повідомлення містять посилання, які можуть легко перенести людину на сторінку phisher.

Деякі методи, надані Лізою Мітчеллом, провідним експертом Semalt , можуть допомогти вам уникнути спам-повідомлень.

1. Тримайте свої листи в таємниці.

Електронна адреса - це спамер, який повинен виконувати свої обов'язки. Важливим є збереження вашої електронної пошти в секреті. Не піддавайте вашу електронну пошту багатьом людям, оскільки це може збільшити шанс втрати спамерам. Крім того, людина може отримати спам повідомлення на всі повідомлення в поштовій скриньці. Для приватних осіб, які володіють веб-сайтами, не використовуйте свою електронну пошту на будь-якому посту. Спамери мають численні інструменти автоматизації, які можуть знаходити та використовувати адреси електронної пошти на сайті..

2. Використовуйте спам-фільтри.

Це програмне забезпечення, яке має потенціал для виявлення та блокування спам-листів. Ці програмні засоби мають багато методів та ресурсів, які дозволяють розрізняти спам-повідомлення від надійних електронних листів. Переконайтеся, що ви використовуєте блокувальники спаму, надійшли від надійних компаній. Електронні листи є хорошим способом зробити спам вірусним. Отже, вони отримують миттєвий закупорювання. Google перевіряє адресу електронної пошти для спаму і може фільтрувати деякі з цих повідомлень. Він також може сканувати вкладення для шкідливих програм і троянів.

3. Не клацайте сліпо.

Підтвердьте довіру до URL-адреси, перш ніж клацнути. Одним із найважливіших способів уникнення шкідливих наслідків є запобігання повної електронної пошти спамера. По-перше, натискання посилання може змусити вас приземлитися на сторінку фішка. По-друге, вкладення, що містяться в електронному листі спаму, можуть містити троянів, що є дуже шкідливими, коли мова заходить про комп'ютерну безпеку. Особи, які виконують SEO або інші завдання, присвячені спаму, використовують інструменти, які відстежують взаємодію. Ці пристрої означають, що натискання будь-якого вмісту на електронну пошту зі спамом може надіслати їм відгук, підтверджуючи, що адреса електронної пошти є дійсною для використання на будь-якому веб-сайті.

Висновок

Багато користувачів Інтернету потрапляють на спам та інші шкідливі кібер-атаки. Людина, яка відвідує Інтернет, може знайти багато листів із невідомих джерел. Ці електронні листи можуть містити рекламні кампанії, а також інші завдання, що вимагають від користувача виконання завдання із закликом до дії. Більшість цих спам-листів створюють певні втрати користувача, а також підвищує вразливість веб-сайту. Ви можете уникнути численних проблем щодо спаму за допомогою наведених вище правил. Крім того, існує безліч інших спроб зламати, які ви можете уникнути, відмовившись від спаму.

November 28, 2017