Back to Question Center
0

Семалт Аналитика: інновації та цифрова трансформація в сучасному світі бізнесу

1 answers:

Цифрова трансформація (також відома як зрив або бізнес-трансформація) відноситьсядо переходу підприємств та їх режимів діяльності в технологічне поле, а традиційні менеджери також зазнають змін.Цифрова трансформація важлива для всіх видів бізнесу, незалежно від того, чи є це малим, середнім або великим бізнесом. Таким чином, порушення може бутибув свідком медичного, роздрібного, програмного забезпечення, логістики або навіть області автоматизації. Використання інновацій у бізнесі є запорукою доставкичудовий досвід цифрового бізнесу для співробітників та клієнтів.

Лайза Мітчелл, менеджер з успіху клієнтів Semalt ,дає уявлення про те, як інновації сьогодні трансформують світ бізнесу.

Найкращим способом перемогти конкуренцію в сучасному корпоративному світі є наявністьможливість доставляти індивідуальні додатки в зручності для бізнесу. Основний принцип цифрового перетворення заснований на покращеннідосвід користувачів і зниження витрат на операції. Проте цифрова трансформація - це більше, ніж підвищення нових технологій. Це такожпро організацію культури.

Організації повинні вирішувати вимоги динамічного бізнесу, зміни в бізнесінавколишнє середовище та інновації сучасних підходів. Команди ІТ (інформаційні технології) та лідери на будь-якому підприємстві повинні працювати разом на маршідо безперервного розвитку, заохочення інновацій та задоволення бізнес-вимог. По суті, це цифрові перетворення - нижчевитрати, прискорення ділової активності, позитивні зрушення у моделях компетентності, людей та процесів та покращення маркетингового часу.

Основними чинниками, що впливають на трансформацію бізнесу, є ринковий попит, споживачповедінка, інноваційні технології, а також екологічні аспекти. Технологічні інновації призводять до трансформації технологічних підприємств.Бізнес-логістика повинна засвоїти нові технології, такі як хмара, RAD, IoT та великі дані, а також відвернути застарілі системи..Крім того,Технологічні інновації широко визнані в організації. Вони збільшують швидкість, забезпечують більш ефективні результати, знижують вартістьі приносять цінність на підприємстві.

Поведінка клієнтів є ще одним важливим чинником цифрового перетворення.Які очікування та вимоги клієнтів від організації (і технологічні потреби у задоволенні потреб бізнесу)? Клієнти хочутьполіпшена технологічна потужність у поєднанні з проханням про легкість використання. У зв'язку з цим підприємства повинні мати справу з такими зовнішніми факторамияк зміна економіки, вимоги до ділових партнерів, ринкові змагання та нормативні закони. Потреби клієнтів та можливості технологіїУ сфері громадського харчування вимоги мають різноманітне значення. Наприклад, нижчі витрати та покращені можливості - це два найвизначніші результати.Крім того, Forrester Consulting Research, проведене компанією Accenture Interactive, визначила основні фактори трансформації бізнесуяк задоволення клієнтів, збільшила швидкість ідей та прибутковість.

Успішна руйнівна трансформація залежить від сучасної організаційноїкультура та цифрова зрілість. Ці дані підкреслюються нижче:

  • Потреби клієнтів. Клієнти сподіваються на чудовий досвід у кожномуаспект доставки. Таким чином, гарантуйте, що ваша організація досягає лояльності споживачів, і клієнти завжди будуть говорити про бренд.
  • Орієнтація процесу. Підвищення можливостей співробітників та процес оцифруваннящо призводить до прийняття рішень на основі даних, забезпечує загальну оперативну прозорість та більшу продуктивність.
  • Бізнес інновації. Оцифровка існуючих бізнес-моделей або нових цифрових технологійпродукти, які виходять за межі діючих вимог бізнесу, задовольняють мінливі потреби бізнесу та сприяють новим інноваційним послугам та продуктам.

На закінчення, цифрове перетворення є реальною зміною, що викликає штормв корпоративному світі. Вплив трансформації бізнесу виявляється не тільки в операціях, але й на всіх рівнях організаціїта галузеві структури. ІТ-директори та бізнес-лідери роблять все можливе, щоб забезпечити інновації та трансформацію бізнесуведення бізнесу, доставки вартості та досягнення продуктивних змін Source .

November 27, 2017