Back to Question Center
0

Semalt: чудові поради та рекомендації для захисту від атак на веб-сайт

1 answers:

Хакерство - це величезний ризик того, що більшість компаній чи навіть люди зіштовхуються з кожним днемдіяльності. Хакер знає про доступ до особистої інформації, створюючи тимчасовий веб-сервер, який не є законнимі використання сервера як спам-передавача. Хакери в основному цільові веб-сайти, які мають лише базову безпеку.

Нік Чайковський, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt ,знає, як запобігти зловмисникам кібер-злочинців:

Оновлене програмне забезпечення

Необхідно оновлювати все програмне забезпечення веб-сайту якомога частіше. Сюди,система захищає користувача та не дозволяє хакерам отримувати доступ до сайту - merlina meiler cymbals. Отже, зловмисникам неможливо отримати дистанційне керуваннядоступ і використання його проти власника. Можна використовувати постачальників CMS, таких як Magento, які часто поставляють оновлення та плагіни на сайтахвикористовувати Вжиття таких заходів ставить власника сайту на крок попереду у запобіганні хакерів, які зловмисно намагаються повернути двері на сайт.

Встановлення плагінів безпеки

Після оновлення всього програмного забезпечення обов'язково подвійне покриття веб-сайту, встановивши йогоплагіни безпеки, такі як iThemes, які можуть виявляти будь-яку форму хакерства та її виправлення. Сайт SiteLock's веб-сайт рішення безпеки може ідентифікувати івидалити всю потенційно небажану програму та визначити будь-яку лазівку, створена.

Використовувати HTTPS

Безпечний протокол передачі гіпертексту (HTTPS) - це протокол безпеки, який забезпечуєшифрування всіх комунікацій, переданих між браузером та веб-сайтом. Його мета - зберегти цілісність дуже конфіденційноїінформація, така як дані кредитної картки та паролі..Експерти рекомендують інтернет-магазинам використовувати цю пропозицію для своїх порталів. Дощоб забезпечити більшу безпеку, користувач повинен використовувати HTTPS спільно із захистом сокетів безпеки (SSL) та безпекою транспортного рівня.

Ін'єкції SQL

SQL Injection атака - це коли хакер може мати доступ до найважливішого користувачаінформація з використанням параметра URL або веб-форми. Щоб запобігти атаці SQL Injection, потрібно використовувати параметризовані запити. Вони це забезпечуютьвихідний код веб-сайту має достатньо параметрів для запобігання будь-якого відкритого простору для хакерів знищити.

Використовувати політику безпеки контенту

Перехресне скриптування (XSS) - це, як правило, атака, коли хакер виконує шкідливу програмускрипти до акредитованого веб-сайту. Параметризовані запити - це інструменти, які використовуються для запобігання цих атак, що гарантує, що знову ж таки не залишається вільним простірдля входу хакерів. Політика щодо вмісту також є ключовим елементом запобігання атакам XSS, оскільки вони дозволяють входити з певних доменів.Браузер лише акредитує і дозволяє вводити точний джерело скриптів. CSP визначає дійсні браузери та підроблені браузери.

Безпечні паролі

Для власника сайту важливо використовувати складні паролі, яких хакери не можутьлегко ідентифікувати Це відбувається лише тоді, коли власник об'єднує спеціальні символи, цифри та літери для свого пароля.

Камуфляжі директорії адміністратора

Хакери можуть сканувати каталоги та реєстри адміністратора через веб-сервер.Вони можуть шукати імена, такі як "доступ", тим самим збільшуючи потенціал хакерів, щоб послабити безпеку веб-сайту. Щоб зменшити шансУ цьому випадку обов'язково перейменуйте всі адміністративні папки.

Висновок

Це мудро бути на безпечній стороні, сплативши найвищий долар за найкращі ресурси безпеки.Обговорені вище, це сім найкращих порад, які повинні запустити веб-сайт.

November 28, 2017