Back to Question Center
0

Семалт ділиться переконливими ідеями для розв'язання атак на вбивство

1 answers:

Кожен підхід до електронної комерції вимагає певного надійного рівня безпеки. Для власника веб-сайтузалишатися від хакерів може бути одним з найважливіших аспектів вашої кар'єри. У більшості випадків хакери орієнтувалися на сайти, щоб пітиконтроль панелі адміністратора, а також відповідні дані з веб-сайтів компанії. Ця інформація може містити ціну інформацію про клієнтів, а такождані кредитної картки.

Резервне копіювання вашого веб-сайту може бути гарною справою. Ви завжди можете отримати поверненняу випадку, якщо весь процес зійде вниз - raid recovery uk. Безпека вашої інформації про клієнтів залежить від вас як веб-сайту компаніїадміністратор Як результат, ви дозволите всім завданням і процесам оптимізації пошукової системи запустити падіння.

Джек Міллер, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt ,описує деякі способи захисту вашого веб-сайту від хакерів:

Використовуйте захищені паролі.

Одним з найпростіших способів забезпечення безпеки вашого сайту є використаннябезпечні паролі. Кожен хакер починає з завдання спробувати вгадати пароль. Загальні паролі, такі як 12345, небезпечні і можуть бути когосьлегко припустити Також мудро не використовувати слова, які людина може вгадати. Будь-яка особа, яка має доступ до вашого веб-сайту, має мати надійний пароль. А.слабкий пароль підвищує вразливість вашого веб-сайту для хакерів.

кодування..

Деякі погано кодовані веб-сайти вразливі до деяких дешевих експлуатацій. При проектуванніна вашому сайті важливо використовувати структуру кодування, яка не може дозволити проникнення з різних кінців. Хорошим прикладом є деякі сайти PHP.Ці веб-сайти настільки небезпечні, що майже кожен, хто має пристрій з Linux, безсумнівно, може перейти до бази даних. Більш того, прості інструменти, такі як Havij абоРамки виконання браузера (BeeF) можуть мати доступ до бази даних дистанційно без необхідності використовувати адмін-пароль.

Використовуйте HTTPS.

Захист поверхневого шару URL-адрес може захистити своїх користувачів від деяких з нихнайпростіша спроба зламати. HTTPS може допомогти людині забезпечити безпеку та безпеку, надаючи конфіденційну персональну інформацію на веб-сайті. Цевид безпеки неможливий з іншими протоколами хостингу в Інтернеті. Важливо також поінформувати відвідувачів про такий тип захисту.

Використовуйте плагіни безпеки.

При розміщенні веб-сайту та автоматизації SEO існують деякі плагіни, які можутьзабезпечити роботу вашого веб-сайту. Наприклад, деякі люди можуть використовувати інструмент BulletProof Security або навіть iThemes Security. Ці інструменти можутьсортуйте будь-яку уразливість, яка існує в будь-якій платформі або інтерфейсі програмного забезпечення

Висновок

Захист веб-сайту та його клієнтів залежить від його здатності триматися подаліхакери. Хакери можуть націлювати сайти на різні фактори. Перш за все, вони можуть належати до конкурентної компанії, яка намагається вивести ваш сайтвниз В інших випадках, вони можуть бути особами, чиї наміри незрозумілі, але впевнені, що вони перешкоджають роботі вашої компанії.Як результат, це може бути важливим аспектом, щоб уникнути хакерів, особливо з точки зору веб-сайту. Це керівництво може допомогти вам досягтице робить надійний захист вашого сайту. Крім того, ваші клієнти можуть залишатися безпечними.

November 28, 2017
Семалт ділиться переконливими ідеями для розв'язання атак на вбивство
Reply