Back to Question Center
0

Semalt Експерт: 10 чутливих реалій в галузі кібербезпеки

1 answers:

Сектор кібербезпеки нестримно просунувся, приєднавшись до галузі.Отже, все більше і більше зловмисного програмного забезпечення розробляється, і близько 230 000 нових шкідливих програм запускаються щодня.За оцінками, щорічно вкладається 100 мільярдів доларів для боротьби з кібер-злочинністю.

Поки ви використовуєте Інтернет, ви схильні до кібер-атак - 4534 perenz. Наступнеідеї Ніка Чайковського, Semalt Старший менеджер з успішності клієнтів показує, наскільки небезпечно браузер працювати без ефективного захисту.

1. Найбільш небезпечні кібер-атакуючі на глобальному рівні

ФБР має список найбільш розшукуваних 19 інтернет-злочинців, за які вони несуть відповідальністьвтрати веб-користувачів у діапазоні від $ 350,000 до $ 100 мільйонів. На даний момент теми Джейбберза є найбільш затребуваними ФБР.

2. Найдорожчий комп'ютерний вірус в історії

MyDoom сприймається як найбільш обтяжливий глобально в історії кібербезпека Вона наближена до того, що вірус досі призвів до збитків у розмірі 38,5 млрд. Доларів.

3. Переважна мета атакуючих соціальних мереж

На сьогоднішній день у світі поширюється понад 1,6 мільярда користувачів соціальних мережпереважна мета хакера. Користувачі, які витрачають значний час на соціальні мережі, можуть стати жертвою цих атак.

4. 99% комп'ютерів знаходяться під ризиком експлуатації комплектів

Більше 99% комп'ютерів мають такі програми, як Adobe Reader, Oracle Java та AdobeFlash встановлений на їх операційних системах. Наявність цього програмного забезпечення формує канал, на якому атакуючі можуть оптимізувати доступ доваш гаджет..

5. Інтернет-злочинці вважали за краще підходити до впливу жертв

Жертви кібер-атаки легко маніпулюють, оскільки люди утворюють найслабші ланкивідносно кібербезпеки. Таким чином, соціальна інженерія відноситься до підходу забезпечення того, щоб люди розкривали конфіденційність шляхом маніпулюванняїх психологічно.

6. Застереження безпеки: всередині робочих місць

У більшості випадків приблизно 59 відсотків працівників вкрали організаційні дані, коли вонизвільняються або коли вони подають у відставку. Інші інсайдерські примушення для забезпечення захисту включають шкідливих інсайдерів, недбайливих інсайдерів та експлуатацію інсайдерів.

7. Ваше уряд збільшує вашу вразливість

Фактично, уряди в усьому світі розробляють шкідливе програмне забезпечення з наміромвикористання його як цифрової зброї. Шкідлива програма знаходить шлях до приватної організації та персональних комп'ютерів, що призводить до покращення еволюціїзловмисного програмного забезпечення.

8. Існує негайна карта, яка зображує зловмисників у дії

Сполучені Штати є переважною ціллю для кіберзлочинців. Наприклад,Мережа Міністерства оборони США понесла понад 100 мільйонів доларів збитку внаслідок нападу, скоєного китайським злочинцем.

9. Кіберзлочинність - це серйозний виклик для світу

68% грошей, втрачених внаслідок інтернет-атак, вважалися невідшкодованими.Кібер-злочинність не тільки невисока, але також призводить до інших проблем для компаній у всьому світі.

10. Hacktivism є основним натхненням, яке каталізує кібер-атаки

Хаквітизм складає понад 50 відсотків усіх кібер-атак у всьому світі. Термін єпредставництво дисидентських програм комп'ютерів з метою поліпшення політичної порядку денного.

Висновок

Завжди пам'ятайте, що не слід недооцінювати інтернет-злочинців. Отже, ніякої гарантіїце ефективно, жодна загроза не є занадто мінімальною. Незалежно від розміру загрози кібербезпеки, слід запровадити відповідні заходищоб запобігти будь-які атаки, з якими ти може

November 28, 2017