Back to Question Center
0

Semalt Експерт: 4 типи онлайн-злочинів, з якими ви можете зіткнутися сьогодні

1 answers:

Як Інтернет продовжує зв'язувати багато комп'ютерів, хакерів та інших кібер-злочинцівпродовжуйте розробляти нові методи для виконання своїх потреб. Інструменти, які використовують хакери, продовжують стати в нагоді, як технологічні досягнення. Коли миЗробіть веб-сайти, мало що ми вважаємо, що хакер може забрати багато корисної інформації з комп'ютерної системи. В результаті,безпека вашого веб-сайту електронної комерції та вашого клієнта сильно залежить від адміністратора.

Щоб уникнути цих випадків, завжди важливо включити деякі конкретнізаходи для ваших онлайн-та комп'ютерних програм. Ось чому Росс Барбер, менеджер по задоволенню клієнтів Semalt ,вказав найбільш популярні типи комп'ютерних шахрайств:

1. Фішинг

Це злочин тягне за собою використання фальшивих або клонованих веб-сторінок. Хакер або кібер-злочинецьза мотивом може створювати сторінки, які ідентичні тим, що мають певну веб-форму або вхідну форму. Слідкуючи за цим каналом, шахрайпотім шукає способів, щоб жертви натискали ці посилання. Ця техніка особливо важлива для крадіжки особистої інформації, наприкладпаролі та інформація про кредитні картки.

2. Хакерство

Хакерство є одним із найстаріших шахрайств у Інтернеті. Хакерство передбачає нелегальневходження в комп'ютерну систему та виконання деяких типових незаконних дій у системі. Найчастіше випадки хакерів включають погані наміриза людиною, яка грає хаки..Хакерство полегшує більшість масових злочинів та мошенничества. Наприклад, хакери можуть отримати доступ до іншого банкулогіни з різними символами. Ці логіни можуть бути доступні в темряві для приватних осіб в країнах, що розвиваються, які переводять грошібез сліду.

3. Крадіжка ідентичності

Особиста інформація може швидко протікати через комп'ютерну систему. Наприклад,хакери можуть використовувати прості методи, такі як SQL Injection, і отримати доступ до бази даних, яка наповнена відповідною інформацією клієнта. В результаті,хакер може змінювати, завантажувати, завантажувати або видаляти файли на уразливому веб-сервері. Більше того, хакер може також виконувати деякі протиправні діїнаприклад, крадіжка особистої інформації для використання в інших випадках шахрайства в Інтернеті.

4. Клонування веб-сайтів

Деякі кіберзлочинці вдаються до спаму. Наприклад, тамє випадками, коли хакери створюють веб-сайти, які є дублікатом іншого сайту. Стандартні наміри за цим трюком можуть включати певну потребуатакувати вразливих осіб. В інших випадках вони змушують людей купувати покупки на деяких своїх клонованих сторінках магазинів, лише щоб вкрасти багато грошейвід них. В інших ситуаціях особиста інформація може також витікати хакерів таким чином.

Висновок

Проблеми шахрайства в Інтернеті зростають після покращення комп'ютерних систем.Існує багато випадків, пов'язаних із здійсненням операцій з кібер-безпеки людей в скомпрометованому стані. У всіх цих випадках люди люблять хакеріві шахраї відіграють вирішальну роль. Знання типів та форм комп'ютерних шахрайств може бути корисним для того, як система працює. ВУ інших випадках комп'ютерне шахрайство є основою, за допомогою якої люди можуть знаходити та автоматизувати хакі, як-от фішинг. Цей посібник може допомогти веб-адміністраторуабо блоггер збільшить безпеку заходів, які застосовуються для повного хакерства Source .

November 28, 2017