Back to Question Center
0

Semalt Експерт: Чому Thunderbird сприймає мою електронну пошту як спам?

1 answers:

Є цінний урок, який Mozilla дізнався після того, як вони розсилали щомісяця інформаційні бюлетені своїм абонентам. Наступна стаття хотіла б поділитися цим висновком. Більшість людей, які використовують поштовий клієнт Thunderbird від Mozilla, отримали інформаційний бюлетень зі сповіщенням. У сповіщенні було сказано, що Thunderbird вважає, що надіслане повідомлення - шахрайство електронною поштою .

Іван Коновалов, менеджер зі зв'язків з клієнтами Semalt , говорить, що правда полягає в тому, що компанія не має наміру шахрайство будь-кого, використовуючи щомісячну дозу порад та будь-які оновлення на веб-сайті, які вони відправляти користувачам свої електронні листи. Це змусило їх запитати себе, що вони зробили неправильно.

Оцінивши проблему та зробивши кілька налаштувань, вони з'ясували, що система автоматично виявляє попередження, коли знаходить URL-адресу у копії HTML цього електронного листа. Те саме питання впливає на інші програми, такі як Outlook і Entourage. Там були скарги, подібні до поточної проблеми, що Thunderbird відчуває від своїх клієнтів.

Проблема з попередженням Thunderbird в вікні електронної пошти полягала в тому, що вони додали маркетингову лінію до свого повідомлення. Вони вставили текст про Національну федерацію дикої природи. Мета полягала в тому, щоб отримати масову підтримку організації, охорону дикої природи та навколишнього середовища. Наприкінці тексту, була URL на свій веб-сайт для кого-небудь, хто хотів пожертвувати на свою справу.

Хоча, коли особа додає текстове посилання до повідомлення електронної пошти, що не є спамом, він все одно може відключити деяких читачів. З цього випливає, що спам-фільтри не можуть виявляти текстову посилання як спам. Тому електронна пошта все-таки доставляється одержувачу. Також має значення структура тексту.

Mozilla точно налаштував текстову посилання, щоб прочитати те ж саме, але опущено частину, де була URL-адреса. Замість того, щоб просити людей пожертвувати на певний веб-сайт, зазначений вище, вони просили будь-яких бажаючих людей пожертвувати сьогодні. Після того, як налаштувати це, громада Thunderbird заспокоїлася. Для компанії це було чимось зрозумілим. Це теж те, що вони не повинні повторюватися.

Ще один спосіб запобігти повторному виникненню проблеми - це додати посилання за допомогою розширення cm_dontconvertlink. Фішингові сповіщення працюють, намагаючись узгодити URL-адресу в тілі, до URL-адреси, на яку намагається зв'язати. Якщо вони не збігаються, система попередження розглядає це як спробу фішингу, і, отже, спливає ці сповіщення. Додавши розширення, зазначене вище, посилання встановлює сповіщення про додаток, щоб не відстежувати це посилання або зробити його простежуваним. Коротше кажучи, вони просто залишать це в спокої. Отже, невідповідність, подібну до електронної пошти Thunderbird, знову не виникає.

Єдиний недолік рішення полягає в тому, що будь-які кліки на посилання в електронному листі не відображаються в кампанії. Вони також не з'являться в аналітичних звітах.

Мораль цієї історії з випадку Thunderbird полягає в тому, що люди, підприємства чи компанії не повинні включати жодної електронної пошти в копію електронного листа, який вони хотіли б надіслати. Якщо це потрібно для них, вони повинні вимкнути відстеження URL-адреси. В іншому випадку Thunderbird буде вживати заходів і розглядати це повідомлення як спам Source .

November 28, 2017