Back to Question Center
0

Semalt Експерт: Google Project Shield допомагає уникнути атаки від хакерів

1 answers:

Люди повинні почати визнавати цінність, яку представляють великі підприємства. ВеликийНаприклад, що Google зробив для журналіста, який був жертвою масової атаки DDoS. Компанія підхопила і випустила величезні обчисленнявлада покласти рубати до кінця.

Брайан Кребс - блоггер з безпеки ветеранів. Напад почався, коли він виявивсмутну ділову практику однієї групи, яка потім відбивала напади, випустивши атаку DDoS (розподілене відмову служби) на його систему.DDoS не є новими, оскільки хакери використовують їх час від часу - eleaf mod i just 2. Однак цей конкретний випадок був різним, і хак був сильнішим заколи-небудь Кребс визнав, що раніше займався атаками DDoS, але нічого такого масштабу.

Артем Абгарян, Semalt Старший менеджер з успіху клієнтів вважає, що причиною цього є те, що хакери мають більше зброї, ніж будь-коли ранішездійснювати свої атаки. Спочатку найбільш популярними цілями були старі ПК Windows. Зазвичай вони наказують їм спрямовувати спамтрафік на сайт потерпілого з метою вибити його в автономному режимі. З різноманітністю онлайн-пристроїв в Інтернеті хакери зараз маютьбезліч можливостей їх кооптувати.

У випадку Кребса хакери використовували бот-мережі для ініціалізації атаки. Тоді вонипоневолення деяких іоТ (Інтернет речей) приладів, що належать блогери..Це були переважно IP-камери, маршрутизатори та цифрові відеореєстратори,всі з яких мають доступ до Інтернету. Більшість іменованих пристроїв мають слабкі або жорстко закодовані паролі, щоб захистити їх від вторгнення.

Веб-сайт Krebs є життєво важливим джерелом інформації для своєї онлайнової аудиторіїспільнота безпеки. Використовуючи різні варіанти, доступні їм, як зазначено вище, їм вдалося збити сайт і забезпечити йоговін залишився на невизначений час. Атака DDoS від хакерів - це нова форма цензури. Ця атака зберігала інформацію від аудиторії.

На цьому етапі можна задатися питанням, де Google вписується у все це. Один зНещодавні оновлення від Google полягали в тому, що вони запустили "Project Shield". Ініціатива проекту полягає в тому, щоб прийти на допомогу журналістамяк Кребс. Це перешкоджає їм отримувати атаки DDoS на їх веб-сайти.

Project Shield надає журналістам свої сервери, щоб вони могли їх використовувати для поглинаннябудь-який зловмисний трафік, спрямований на веб-сайт, з наміром перемогти його. Система не тільки вигідна журналістам, якіжертва хакерів. Його використання також охоплює ті країни, які неодноразово піддавалися цензурі свого контенту, використовуючи атаки DDoS з їхуряди.

Спочатку Кребс підписав контракт із компанією, відома як Akamai, щоб піклуватися про її зміст.Проте компанія з управління контентом більше не може дозволити собі захистити веб-сайт від масштабних атак, подібних до цього. Інша компаніясказав Кребсу, що тип обслуговування, наданий "Акамаї", коштуватиме йому близько 200 000 доларів щорічно.

Щоб скоротити довгу історію, атака на сайт Кребса є вказівкою наВажливість людей повинна стати на безпеку веб-сайту. Якщо для цієї мети не використовується Google, інші компанії пропонують однакові послуги.Скориставшись цим, власники веб-сайтів значно знижують ризик атак DDoS, оскільки хакери тепер використовують їх як потужну цензурузброя

November 28, 2017