Back to Question Center
0

Semalt Експерт: хочуть, щоб потрапити до критичних шахраїв? - Ніколи не читайте цю статтю!

1 answers:

З часом Інтернет полегшив наше життя. Все зараздоступна в Інтернеті, і ми не можемо зупинитися на доступі до великої кількості продуктів і послуг. У той же час, це правда, щокількість онлайн-шахрайств та шахрайських дій збільшилася.

Росс Барбер, менеджер з успіху клієнтів Semalt ,зазначив, що за таких обставин вам може бути неможливо залишатися в безпеці в Інтернеті, не маючи на увазі наступні речі:

крадіжка особистих даних

Крадіжка особистих даних також називається "шахрайство з ідентифікацією". Це злочин, в якомухакер намагається отримати вашу особисту інформацію, використовуючи веб-сайти соціальних мереж або електронні листи - dekostoffe meterware roller. Він може отримати доступ до вашого номеру соціального страхування, кредитудані картки та номер водія. Як тільки він або вона отримає вашу інформацію, вона може бути використана для придбання щось нелегально, і ви бВи повинні заплатити гроші з власної кишені. Саме тому ви повинні запобігти себе від таких крадіжок і не повинні ділитися своїми чутливимиінформація з будь-яким в Інтернеті. Можна ідентифікувати хакерів або шахраїв, якщо ви не відповідаєте на невідомі повідомлення електронної пошти, телефонні дзвінкиабо повідомлення. Важливо також, щоб ви не поділилися своїми банківськими реквізитами з будь-якою невідомою особою..

шахрайство з авансом

Майбутнє шахрайство є одним з найпоширеніших видів шахрайства. Це зазвичайвключає в себе обіцянку жертви великою часткою великої суми грошей, замість невеликого попереднього платежу. Люди легко потрапляють в ловушкухакери, тому що вони хочуть заробити щось за короткий час. Якщо ви здійснюєте платіж, є шанси, що хакер зникне з вашимгроші, і ви ніколи не отримаєте відповідь від них. Це шахрайство зазвичай починається з того, що хакер звертається до людини через електронну пошту, в соціальних мережахвеб-сайт або WhatsApp. Якщо хтось просить вас сплачувати заздалегідь, ви ніколи не повинні потрапляти в пастку такими хитрощами, як він чи вона є хакером.Поважні компанії та продавці ніколи не просять своїх клієнтів платити заздалегідь.

Шахрайство з кредитними картками

Люди у Сполучених Штатах та Канаді стали жертвами кредитних картокшахрайство Цей вид шахрайства зазвичай передбачає платіжну картку, таку як дебетова картка або кредитна картка, як джерело транзакції. Хакери можуть запитатиВи ділитесь інформацією про вашу кредитну картку через електронні листи або посилання на веб-сайт. Важливо, щоб ви зберігали свою інформацію безпечно і не поділилися неюз третьою стороною в Інтернеті. Хоча шахрайство з кредитними картками обмежується лише кількома відсотками, це може призвести до величезногофінансові втрати, оскільки шахрайська операція не може бути повернута. Останніми місяцями понад двадцять відсотків американців втратили здоровенністьсума через шахрайство з кредитною карткою. Люди у Сполученому Королівстві втратили понад 500 мільйонів доларів у минулому році через таку афера.

Якщо ви втратили картку або її було вкрадено, ви повинні проконсультуватися з неюВідділення банку, щоб заблокувати його. Є шанси, що хакери використовуватимуть вашу кредитну картку для здійснення чогось надзвичайного.

November 28, 2017