Back to Question Center
0

Semalt Експерт: Питання безпеки WordPress, кожен повинен знати

1 answers:

Багато комерційних та інституційних практик відбувається в Інтернеті. В результаті онлайнполе стає найкращою мішенню для кіберзлочинців для здійснення своїх атак. Багато підприємців та власника веб-сайтів електронної комерції не маютьмати достатні знання та навички для створення та розміщення своїх веб-сайтів. В результаті вони вибирають такі методи, як DIY інструменти та хостинг-платформияк HostGator. Більшість систем управління контентом, до яких вони покладаються, включають платформу WordPress - ispconfig webmin. WordPress розміщує до 24% всіхсайти по всьому світу. Ця ситуація означає, що хакери мають великі ігрові поля, щоб зустріти своїх супротивників. Визначення нестабільної системичасто мрія

Френк Абагнале, менеджер з успіху клієнтів Semalt Цифрові служби, наводить причини, чому люди віддають перевагу WordPress. Перш за все, вони мають платформу з відкритим вихідним кодом, а також багато плагінів, якіможе виконувати великі завдання. Як результат, WordPress - це стандартна система управління контентом, яка допомагає людям розміщувати безліч веб-сайтів.Тим не менш, WordPress має невигідне становище. Настільки, наскільки багато людей створюють веб-сайти в WordPress, більшість цільової системи хакерівWordPress сайти теж. Наприклад, якщо хакер знаходить дірку в системі безпеки WordPress або в плагіні, доступному для WordPress,вони можуть швидко автоматизувати величезну кількість атак, які можуть передавати інформацію користувача або іншу важливу інформацію в таємні місця розташування.

Захист від спаму

Спамери - це люди, які намагаються приманити жертв до виконання деяких завдань,але намір заховати не є в порядку. Наприклад, деякі спамери можуть спробувати змусити людей натискати інфекційні посилання. В іншихвони можуть мати фішингові сторінки, які надають їм багато цінних даних. У сучасному віці спамери використовують вкладення, які містятьшкідливі програми, такі як трояни. Ви повинні підвищувати рівень чутливості своїх клієнтів від таких нападів. Хакери стоять за всіма атаками спаму. Вони можутьпотрібні облікові дані користувача, інформація про кредитні картки, контроль веб-сайту або інші брудні мотиви, що стоять за їх атаками. Використовуючи заходи безпекидля вашого сайту можна зберегти його від багатьох атак.

Зловмисники, боти і бот-мережі

При припинення атак зламання, важливо з'ясувати, хто чи що такепозаду атаки Людина-атакуюча - це справжні люди, які виконують завдання з урахуванням своєї мети. Боти - це просте програмне забезпечення, як роботів,які представляють людину при виконанні завдання. З іншого боку, ботнет - це мережа багатьох ботів, таких як мільйони, які можна відправитищоб вдарити різні подвиги і надати результати хакерам у певному місці.

Висновок

Безпека вашого веб-сайту, а також залежить від ваших клієнтівсильно на вас як адмін. При створенні веб-сайтів ми ігноруємо можливі кібер-злочини, що може призвести до падіння веб-сайти всієї електронної комерціївниз Багато зусиль SEO втрачаються в руках хакерів, які допомагають конкурентам, вводячи нечесну конкуренцію. Ситуація посилюєтьсяз веб-сайтами WordPress, головним чином тому, що їх системи безпеки відомі їм. Крім того, WordPress має найбільшу кількість сайтів. Дещометоди, які можуть захистити себе в WordPress, є в цьому керівництві. Ви також можете забезпечити безпеку вашого трафіку, а також відвідувачівяк посилити SEO в Google через перевірку безпеки.

November 28, 2017