Back to Question Center
0

Semalt Експерт: Посібник із уникнення шахрайства в Інтернеті

1 answers:

Розвиток та інтеграція Інтернету в ділову та суспільну життя є гарним іпогана річ. На хорошу сторону є багато переваг, які надає Інтернет, такі як електронна комерція. І на поганій стороні це дійсно тривожна занепокоєннянаприклад, кіберзлочинність.

Серед найнебезпечніших проблем - інтернет-шахрайство. Інтернет-шахрайство трапляється, коли aЛюдина використовує Інтернет в актах обману, спрямованих на отримання нечесної переваги перед іншою особою. Часто головна мотивація дляІнтернет-шахрайство - це фінансова вигода - commercial property appraisal estimate.

Існує багато видів інтернет-шахрайства, але деякі з них частіше виконуютьсяніж інші.

Один з найбільш досвідчених фахівців Росії Semalt ,Ендрю Дьян, визначає такі види шахрайства в Інтернеті:

1. Підроблені аукціони та фальшиві товари

Виконавці фальшивих аукціонів цільовують споживачів товарів, що продаються в Інтернеті. Theзлочинці розмістить товар на аукціоні, вказуючи, що він продає його найвищій ставці. Продукт може бути абоне існує або якщо він існує, він відрізняється від того, що рекламується. Шахтар намагається отримати виграшну ціну, щоб відправити повну оплатудля зазначеного продукту перед доставкою. Нарешті, злочинці не надсилають товар покупцеві (що називається недоставкою)товару), або товар, який відправлений, - це щось інше, часто значно дешевше, ніж ціна продукту, що оплачується.

2. Спам і крадіжка особистих даних

Іноді мошенники використовують електронні листи, щоб шахрайство не підозрювали користувачів Інтернету абозаподіяти шкоду пристрою, який вони використовують. Деякі шахрайські електронні листи спрямовані на те, щоб змусити одного з них видати свою особисту та фінансову інформацію,а інші йдуть далі, щоб змусити людей надсилати кошти на сумнівні схеми.

Ці небезпечні електронні листи будуть сканувати в папку "Вхідні" як сповіщення про низький інтереспозики, благодійні організації, що шукають фінансування, виграшні виплати та соціальні проблеми. Вони будуть містити посилання, яким ви мали намірнатисніть, щоб отримати те, що шахраї стверджують, що пропонують. За допомогою всього лише одного натискання на посилання ви можете виявити себе багатьма ризиками, включаючи отриманняваш комп'ютер або мобільний пристрій, заражений вірусами, показуючи чужоземцям ваші паролі, інформацію про кредитну картку, інформацію про соціальне забезпечення,адреси та номери телефонів.

Спам часто пов'язаний з крадіжкою особистих даних, оскільки вони можуть бути і часто використовуютьсядоступ до особистої інформації, яка потім використовується для багатьох цілей, включаючи індивідуалізацію..Вкрадені особисті дані можуть використовуватися для здійснення інших дійформи шахрайства в Інтернеті, такі як шахрайські запити чи продажі.

3. Крадіжка кредитної картки

Шахрайство з кредитними картками, головним чином, породжує людей, які не дуже обережні, коли використовують їхкредитні картки. Іншим людям придушено супер-розумне шахрайство.

Цей тип шахрайства в Інтернеті починається, коли жертва вводить дані кредитної картки на aдвоякий сайт. Потім злочинці використовуватимуть цю інформацію для здійснення грошових переказів або покупки за допомогою кредитної картки.

4. Інвестиційні шахрайства

Інвестиційне шахрайство розповсюджується за допомогою схем риболовлі та спрямоване на цеобманювати інвесторів або вкрасти їх ідентичність. Шахрайство відбувається у формі он-лайн оголошень на дошках, бюлетенях за плату абоінші форми інформаційного матеріалу, що надають неправдиву внутрішню інформацію. Коли ряд інвесторів потрапляє на шахрайство, вартості акційзмінюються, і злочинці потім продають свої акції з позиції, що є вигідною.

Інші форми шахрайства в Інтернеті включають ненадійні веб-сайти та аванси на авансові платежі.

Недостовірні веб-сайти можуть імітувати добре встановлені сайти та обманювати відвідувачівтранзакції та взаємодії, як якщо б вони були реальною угодою. Авансові шахрайства у численних ділових сферах сьогодні. Ви можете визначитицей тип шахрайства досить легко. Якщо постачальник наполягає на наявності грошових коштів на початку, і обіцяє повернути гроші, це має велике значенняможе бути шахрайством. Авансові шахрайства дуже можливі в інтернет-аукціонах, особливо.

Кожен повинен завжди бути в курсі того, як мошенники продовжують використовувати Інтернетзлочин у будь-який час. Ось декілька порад:

  • Переконайтеся, що будь-який сайт аукціону, який ви хочете використовувати, є надійним та уникати нових аукціонерів.
  • Використання відстежених та захищених засобів платежу.
  • Ніколи не натискайте посилання, надіслане електронною поштою, перш ніж підтвердити джерелоелектронна пошта є надійною.
  • Ніколи не дозволяйте використовувати вашу кредитну картку з вашого вигляду
  • Будьте обережні, коли робите великі операції або відповідайте на пропозиції, здійснені в Інтернеті.
  • Завжди перевіряйте свої квитанції, щоб забезпечити правильність усіх сум
  • НІКОЛИ ніколи не пишіть номер PIN-коду вашої кредитної картки.
  • Скасувати картку, якщо ви її заміните.
  • Завжди перевіряйте, щоб веб-сайт, на якому ви хотіли б користуватися вашими особистими тафінансові дані на URL-адреси починаються з https: //.
November 28, 2017