Back to Question Center
0

Semalt Експерт представляє 4 поради, щоб уникнути захоплення Ransomware

1 answers:

На сьогодні атаки Ransomware стали надзвичайно поширеними з компаніями, урядами та корпораціями, які вважали, що найбезпечніша система даних втрачає тисячі доларів хакерів. Ось чотири поради, щоб уникнути попадання в дію викупу.

Зауважте, що наступні поради, запропоновані Френком Абаньяле, експертом з Semalt , також можуть допомогти вам зберегтись від троянів та вірусів.

1. Уникати відкриття вкладених файлів підозрілих повідомлень

Більша частина хакерів надішле електронне повідомлення цілям із вкладенням, яке містить ransomware або троянець. Відкриття вкладення автоматично встановить програмне забезпечення на вашому комп'ютері, завдяки чому хакер повністю контролює ваш комп'ютер. Тому ніколи не відкривайте підозрілі вкладення електронної пошти, навіть якщо адреса виглядає подібно до ваших колег чи однолітків.

2. Перегляньте посилання, на які ви натискаєте

Чи знаєте ви, що одним натисканням посилання на спам може стати встановлення на комп'ютері ransomware? Правильно - більшість корпорацій, які в минулому постраждали від видобутку, мали лише натискати посилання, яке виглядало б законним, аби в кінцевому підсумку втратити тисячі доларів хакерам. Мораль історії полягає в тому, що вам слід уникати натискання будь-якого посилання, яке ви зустрічаєте в Інтернеті. Ви ніколи не знаєте, що може схопити за шторами, чекаючи, щоб пожерти ваші важко зароблені гроші.

3..Перегляньте, де ви завантажуєте програмне забезпечення з

Сьогодні в світі існують тисячі компаній, що розробляють програмне забезпечення. На жаль, не всі вони легітимні. Деякі з них займаються продажем зловмисного програмного забезпечення клієнтам, а не законному програмному забезпеченню, яке шукає користувач. Завантаження та інсталяція такого програмного забезпечення негайно вводить на ваш комп'ютер програмний продукт, який блокує весь його вміст, доки ви не сплачуєте суму викупу. Щоб бути на безпечній стороні, рекомендується придбати та завантажувати програмне забезпечення лише з законних та авторитетних сайтів.

Що ще важливіше, щоб уникнути вільних і зламаних версій преміум-програмного забезпечення. Більшість з них поставляються в комплекті з сторонніми програмами, які можуть перетворюватися на ransomware після встановлення програмного забезпечення. Adware також може бути встановлений поряд з тріщинами або вільним програмним забезпеченням.

4. Інвестувати в надійний антизамовний інструмент

Зростання атаки на випадок викрадень призвело до того, що компанії, що займаються безпекою Інтернету, створили надійне програмне забезпечення проти програмного забезпечення, яке ви можете встановити на ваш комп'ютер, щоб зменшити ризик того, що він постраждає від одного. Дослідження, щоб знайти найнадійніший, ефективний та надійний anti-ransomware, який ви можете встановити на вашому комп'ютері. Обов'язково періодично запускайте перевірки після встановлення, щоб захистити свій комп'ютер від такого роду шкідливого програмного забезпечення. Крім того, переконайтеся, що ви регулярно оновлюєте його, щоб покращити його здатність працювати з існуючим і майбутнім випуском. Зауважте, що хакери щоденно випускають нові версії цієї шкідливої ​​програми в Інтернеті.

Ці чотири поради допоможуть вам захиститись від викупу. Також слід розглянути питання про оновлення операційної системи, оскільки більшість компаній оновлюють їхні брандмауери, щоб зробити їх неможливими за допомогою ідентифікованого програмного забезпечення. Що ще важливіше, завжди створюйте резервні копії ваших файлів на жорсткому диску або в хмарі, щоб у разі нападу ви могли форматувати комп'ютер та завантажувати файли, а не платити суму викупу хакерам Source .

November 28, 2017