Back to Question Center
0

Semalt Експерт: Веб-переписка Hack Attack та її наслідки

1 answers:

Звіти вказують на те, що іноземні хакери опинились за аварією перепису в Австралії. TheАвстралійське бюро статистики взяло на себе ініціативу щодо закриття системи для збереження цілісності даних. Про подальше розслідуваннябюро стверджувало, що форма онлайн-перепису була жертвою чотирьох розповсюджених атак DDoS, кожна з яких має специфічний характер та різну ступінь тяжкості.

Нік Чайковський, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt ,пояснює, чому все так відбувається.

атаки DDoS

Напад намагається зробити сайт недоступним для користувачів, наповнивши його більшепрохання, ніж вона може справлятися. Запити веб-сайтів на інформацію проходять через сервер, який затверджує і дозволяє індивідуумі переглядати сторінку.Однак це може мати справу лише з певною кількістю запитів. Перевантаження може призвести до повної невдалої аварії сервера, створення сайтутимчасово недоступний. Атаки DDoS залежать від декількох пристроїв, що поширюються по всьому світу, отже ім'я "розподілено". Групипов'язані пристрої відомі як "ботнети", кожна з яких заражена шкідливим програмним забезпеченням, що дозволяє хакерам повернутися до сайту за допомогою віддаленого доступу.

Причини використання DDoS

Хакери можуть використовувати атаки DDoS з різних причин. Серед них:

  • Хаквістизм. Хактивісти використовують такі атаки, щоб протестувати проти певних дій мішенню..
  • Вигнання. Відомо, що кібер злочинці використовують цей метод для придбання грошей уобмін для зупинення поточних нападів.
  • Ділова конкуренція. DDoS не може бути законною діловою практикою, але це єіноді використовується для знищення або припинення роботи сайту конкурента
  • Script Kiddies. Деякі онлайн-користувачі використовують заздалегідь виконані скрипти для вандалізму в Інтернетідіяльність інших, таких як геймери

Що б хакери добилися від перепису DDoS?

Перш за все ми повинні розуміти, що хакери повинні знати про можливівразливості місця перепису. Ймовірно, це пов'язано з великим трафіком. Отже, сайт все більше стаємета для зарубіжних хакерів, щоб показати, як система австралійського уряду схильна до нападу. Це також може бути відповіддю на збільшенняпублічні коментарі про їхню безпеку та конфіденційність. Енді Гуррен також мав такі самі почуття, вважаючи, що справа буланеможливість захистити грандіозну національну онлайн-систему. Тим не менш, причини, що мотивують напади, менш імовірно є грошима або даними.Інші можливі причини незадоволені зарубіжними хакерами, які не згодні з системою, або тих, хто хоче показати свою хакерську майстерність.

Чи безпечно дані?

Атака DDoS головним чином фокусує свої спроби на збитті сайту. Це не націленодані, що містяться на сайті. Однак деякі зловмисники можуть використовувати атаку DDoS, щоб діяти як диверсія, з якої вони потім можуть відійтидані користувача з мережі, такі як, наприклад, компанія TeleTalk TeleTalk.

Майбутні міркування

АБП твердо впевнені, що основною причиною аварії на перепису є атака DDoS.Там може бути безліч причин, але оскільки АБС має більше інформації і знає, що шукати при визначенні джерела та сфери застосуваннязбитку. МІСТЕР. Херрен, експерт із кібер-безпеки пояснив, що розмови між Дирекцією австралійських сигналів і відповіднимизацікавлені сторони вже складаються. Може бути легко простежити джерело нападу, але складність атаки може зробити цепальцем вказуючи їм дуже важко Source .

November 28, 2017