Back to Question Center
0

Semalt Експерт викладає хитрощі, щоб захистити вас від шахрайства в Інтернеті

1 answers:

Ви повинні бути знайомі з умовами інтернет-шахрайства та шахрайства, вірно? Обидва вони використовуються взаємозамінно і насправді стосуються однієї і тієї ж речі. Шахрай звичайно відноситься до схеми, розробленої для того, щоб шахрайство не підозрюючи людей про їхні гроші часто з обіцянкою того, що ніколи не матеріалізується, коли гроші змінюють руки. Як випливає з назви, Інтернет-шахраї спрямовані на веб-серферів.

Керуючий успіхом Клієнта Semalt , Ліза Мітчелл, розповідає про проблеми онлайн-шахрайства, щоб ви залишилися в безпеці від нього.

Хто знаходиться під загрозою?

Будь-хто, хто використовує онлайнову службу в будь-який час і з будь-якої точки світу, чутливий. Неважливо, що ви перевіряєте публікації на часовій шкалі соціальних мереж, електронну пошту або чат на сайті знайомств. З моменту свого появи Інтернет допоміг мільйонам дивитися фільми, отримувати новини, читати блоги, працювати вдома та багато іншого. На жаль, випадки кібер-злочинів зросли.

Як це працює

У 2017 р. Кількість справ про кіберзлочинність становила на 155% більше, ніж у попередньому році (2016 р.). Це не добре. Як це навіть дозволено статися? Звичайно, ми повинні знати про всі шахрайства, щоправда? Ну, погані хлопці - це розумне багато. Кожного дня вони вигадують нові способи пожинати, де не сіяли.

Візьмемо приклад афера 419 Нігерії..Зазвичай це починається з електронного листа або повідомлення, яке відправляє дівчина в біді. Вона брехала, щоб бути спадкоємицею, чиновником або бізнес-леді з Нігерії або Сьєрра-Леоне. Тепер ось принада: дама хоче, щоб ви допомогли їй отримати свої гроші з місцевого банку. Як? Відправляючи певну плату, за яку вона платить за банківський платіж. Що ти отримуєш взамін? Велика частина грошей. Це ніколи не відбувається. Як тільки ви відправите гроші, дама зникає в повітря. В інших випадках вони можуть вимагати для ваших банківських реквізитів із заявою про те, що вони хочуть надіслати гроші на ваш рахунок. Не робіть цього. Ваш банківський рахунок буде скомпрометовано. Оскільки угода звучить занадто добре, щоб бути правдою, деякі люди кидають застереження до вітру і грають разом.

Фішингове шахрайство

Це, мабуть, найпоширеніший спосіб викрадення там. У такому випадку ви отримуєте офіційно виглядаючу електронну пошту з вашого банку або служби онлайн-платежів, як Paypal. Вони скажуть, що ваш обліковий запис потрібно оновити. Тут вони запропонують вам натиснути посилання або надати свої дані, щоб вони оновлювали це саме для вас. Фішингове шахрайство використовується для викрадення особистих та фінансових даних.

Зображення цієї аналогії: якщо хтось викрав вашу кредитну картку з вашого гаманця, ви швидко зателефонуйте в банк, щоб повідомити про них. На жаль, кіберзлочинність є складною, а не простою. Тим не менш, ви можете захистити себе від усього цього, ознайомившись із усіма типами онлайнових шахраїв. Це дасть вам спокій, ваша особиста інформація залишатиметься безпечною, і ніхто не торкнеться ваших грошей без вашого дозволу. Не шахрайство в Інтернеті. Насолоджуйтесь зручностями інтернету з душевним спокоєм Source .

November 28, 2017