Back to Question Center
0

Semalt Експерт викладає види інтернет шахрайства та шляхи їх уникнення

1 answers:

Інтернет є великим ресурсом для всіх. Багато підприємців займають цю посадуплатформа електронної комерції як новий метод маркетингу. З Інтернетом існує необмежені шанси та можливості для будь-якого запуску - reinigungsinstitut zã¼rich. Великі компанії єскориставшись цією можливістю і зробивши багато веб-сайтів. Методи маркетингу, такі як Пошукова оптимізація, допомагають будь-якому онлайн-запускуі скласти. Люди та підприємства можуть реалізувати певну адекватну прибуток від мільйонів інтернетів клієнта.

Однак, як люди думають про створення веб-сайтів, кібер-злочинці, такі як хакери таШахраї виконують різні види інтернет-шахраїв в Інтернеті. У результаті кожному потрібно остерігатися таких видів злочинів. Вони можуть забратиз ними величезні кошти, а також здійснення інших небажаних злочинів в Інтернеті.

Ендрю Дьян, експерт з Semalt Цифрові служби, підготували деякі типи інтернет-шахрайств, які можуть зіткнутися з вами, і способи, які ви можете використовувати, щоб уникнути їх.

1. Шахрайство з кредитними картками

Багато хакерів націлені на комерційні веб-сайти та інші онлайн-платформи для кредитних карток.Викрадення кредитних карток може дати хакерам доступ до мільйонів клієнтських доларів. Крім того, вони продають вкрадені кредитні картки онлайн в темній мережітакі ринки, як Outlaw. Важливо стежити за такими способами зламати, як SQL Injection, а також інші способи, якими шахраї ставлять під загрозубезпека онлайн-транзакцій..Крім того, важливо поінформувати своїх клієнтів про методи, використані цими злочинцями для викрадення картокі зберігати свої кредитні картки в безпеці. Крім того, розмістіть інформацію про картку тільки на надійних сайтах.

2. Шахрайство та електронні листи

Електронні листи надають безпечний канал для того, щоб шахраї могли досягти своїх цілей. В іншихвипадки, вони можуть виконувати масові спами, які дозволяють шахраям заощадити людей в тисячах доларів в Інтернеті. Ви повинні уникати електронних листів, які приходятьз неперевірених джерел. В інших випадках ви можете використовувати деякі розширені спам-фільтри, присутні в деяких захищених системах електронної пошти. Такі прості заходиможе захистити ваш бізнес електронної комерції від ефекту інтернет-шахрайства та інших видів атак. Ви повинні тримати свій сайт вільним від циха також інші типи нападів.

3. Фішинг

Таке шахрайство в Інтернеті тягне за собою обманне розкриття інформаціїфальшива сторінка. Більшість атак спаму містять фішингові сторінки, а також інші типи потенційно шкідливих посилань. В інших випадкахСпамери можуть розміщувати вкладення, що містять троянські програми, в електронному листі. Ці віруси можуть виконувати численні ефекти на цільовому комп'ютері, такі як браузерхакерство Вони також можуть використовувати фішингові методи, щоб спрямувати людей на підроблені сторінки платежів, які можуть красти інформацію про кредитні картки з інших злочинів.

Висновок

В Інтернеті є всі види фізичних осіб. Як люди роблять всілякі корисніСтартові онлайн, інші люди з поганими намірами роблять методи виконання своїх злочинів. Наприклад, люди зберігають свої шанси допомагатиінші з комерційними веб-сайтами. З іншого боку, хакери можуть зламати і забрати кошти від клієнтів, а також знищити сайт. Цекерівництво може допомогти вам уникнути інтернет-шахрайства, які можуть зіткнутися з вами, наприклад, відмивання грошей. Безпека вашого веб-сайту і вашого клієнталежить у ваших руках.

November 28, 2017