Back to Question Center
0

Semalt Експерт: як ефективно розробити свій цифровий бізнес

1 answers:

За даними досліджень MIT Sloan Management Review та Університету ДелойтПреса, багато компаній готові йти в Інтернеті. У цьому дослідженні близько 44% опитаних (3700 аналітиків, керівників та менеджерів),дало зрозуміти, що їхні фірми були готові до зриву роботи після впровадження нових цифрових способів. Проте, 56% відреспонденти не відчували готовність до цифрового переходу і виступали проти нових шляхів.

Прийняття цифрової платформи може багато чого мати в бізнесі. Наприклад, деякий пошукПроцеси оптимізації двигунів (SEO) підвищують вашу клієнтську базу. Цифрогранізація вашого бізнесу може бути гарною річчю для її довгострокового плану.Незалежно від того, чи відбудеться цей перехід у вашому бізнесі, вам потрібен дизайн або своєрідна картина довгострокового результату. Багато проблемшвидше за все, виникне, що є нормальним, коли будь-яка організація трансформує. В результаті чіткі стратегії впораються з такимихалат може стати додатковим завданням, що коштує зусиль.

Макс Белл, менеджер з успіху клієнтів Semalt ,пояснює аспекти проектування успішного цифрового бізнесу.

Дизайн мислення заохочує співпрацю та інновації

При виконанні дизайнерської моделі процес передбачає пошук рішення з використанням заданого наборупараметрів, які хоче клієнт. Відповідь незрозуміла, досягнення цього може бути можливим за допомогою деяких принципів побудови концептуальногоспівробітництво між сторонами, які зазнають змін. Наприклад, при здійсненні цифрового маркетингу організації можутьНеобхідно наймати експертів в області SEO, а також викладати їх співробітники на кількох методах цифрового маркетингу для отримання клієнтів..У сучасну епохубільшість покупців приходять з Інтернету. Це явище означає, що веб-сайти повільно замінюють фізичні магазини.

Дизайн Мислення

Дизайн мислення включає в себе включення всіх аспектів організації для спільної роботизробити щось рішення. Це включає залучення різних думок, щоб розглянути конкретну проблему щодо майбутніх рішень. На одномуточка зору, ідеї різних точок зору перетинаються, що дає бізнесу життєво важливу інформацію для майбутніх операцій. Наприклад,партнерство MU / DAI та SalesForce у боротьбі з морським піратством.

У зв'язку з цим заклик до технологічної групи може стати цінним заходом. Багато аспектівдизайн, а також адаптація до цифрової платформи вимагають деяких талановитих і добре обгрунтованих експертів для вирішення проблем. Наприклад,Командна робота між керівниками компанії та командами SEO може призвести до розробки хорошого відгуку веб-сайту, який не тільки доповнює, але імає потенціал заміни фізичного магазину. У цьому налаштуванні дизайнерське мислення є необхідним, оскільки перехід може містити зміниперсонал, інвентаризація та багато інших аспектів.

Висновок

Дизайн Мислення є універсальною концепцією, яка може допомогти більшості організацій плануватиїх майбутнє. Це дає змогу різним особам залучити різні точки зору та рішення. Дизайн мислення може застосовуватися для дуже багатьохбізнес, і це дуже вірогідно, що різні люди приймають це по-різному. Дизайн-мислення допомагає вашому бізнесу вирішити довгостроковепроблеми, а також перехід від деяких існуючих труднощів. Зміна людей важко, але в деяких випадках це може бути цінним захопленнямвипадки Дизайн мислення допомагає людям отримати різноманітний асортимент творчих інновацій, а також отримати більш глибокий рівень співпраці.Через поради в цій статті можна прийняти правильний дизайн-мислення. Це може бути видатним у переході доцифрові методи Source .

November 27, 2017