Back to Question Center
0

Semalt Експерт: Як розігнати Paypal Scam

1 answers:

Юлія Вашнєва, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt Digital Services, розповідає про проблеми та ділиться своїм досвідом на цю тему.

Нещодавно я вирішив продати мою маленьку човен, оскільки мав мало часу, щоб використовувати його, незважаючи на мою любов до моря. Човен привернув великий інтерес, крім одного нещасного випадку, який я отримав на ранніх підозрах. По-перше, моя човен була місцевим брендом, спеціально виготовленим для ринку Фінляндії. Я просто виявив, що це дивно, продаючи його жінці в Мексиці, де це буде непарним. Крім того, я все дивився, чому ця жінка хотіла б цю конкретну модель, яка була доступна тільки через Атлантику. Скільки це коштуватиме їй, щоб відправити його до Мексики? Я тоді зрозумів, що моє човен було занадто дешево навіть для споглядання судноплавних миль через Атлантику. Тим не менш, купівля та доставка човна з Європи не вистачало технічної можливості, особливо враховуючи, що малі човен є більш доступними і мають велику пропозицію в Північній Америці.

Як не дивно, прихильний покупця мало цікавився човнем. Вона, здається, прагне купити її, не дивлячись на особистий фізичний погляд, спочатку не забувайте про те, що тільки один запит про ціну було зроблено без особливої ​​необхідності в деталях. Я тоді зрозумів, що мошенник не збирається робити багато запитань про ціну, коли вони ніколи не планували заплатити. Фактично, більше опитувань було спрямовано на процес оплати, а не сам човен або його власність..Як правило, продавець повинен бути одним із запитів про процес платежу, а покупець шукає автентифікацію для підтвердження права власності.

Розглянувши початок нашої бесіди, я помітив використання загальної мови продажів для ініціювання угоди. Мова може працювати на будь-який тип продаваного товару там, не кажучи вже про човен, і це було непереконливо та загальним у кращому випадку. Далі, після наших переговорів, стало очевидним, що Paypal був єдиним життєздатним і прийнятним способом оплати. Я здогадувався, що це мав бути більш зручним для їх афера. Я також побачив, що це дивно, що треба робити платежі до кур'єрської компанії, адреса якої не відповідала компанії-одержувачу. Під час нашої розмови покупцем ігнорували мої запити та питання, відповідаючи лише тоді, коли процес зупинився. Знаючи, як працює Paypal, я швидко зрозумів, що ця угода є шахрайством.

Про подальшу перевірку покупця я зрозуміла, що її паспорт був британським, хоча вона використовувала мексиканську адресу та номер телефону. Я також знайомився з Googled своєю фотографією профілю, яку я дізналася, належала до іншої жінки в США. За іронією долі, картинка представлена ​​на кількох сайтах для знайомств, тоді як жінка була одружена відповідно до її назви. Це приносить мені граматику, як європейська леді з британським паспортом та американськими адресами в нашій бесіді виконує стільки граматичних помилок? До цього часу я проводив повне розслідування, і її паспорт не пройшов перевірку вашої дійсності. Все на ньому було написано з імен, фотографій, метаданих і навіть підписів.

Коли мова йшла про підписання контрактів, вона мала сміливість додавати інший підпис з того, що було надано у її паспорті. Враховуючи, що ми жили в різних часових поясах, здавалося, що це незрозуміло, що ця покупка дами майже завжди відповів на всі мої електронні листи. Я виплавив щось рибне, розмова перейшла на торги і врешті-решт призвела до повільної смерті. Таким чином, я уникав фатального шахрайства Source .

November 28, 2017