Back to Question Center
0

Semalt Експерт запевняє, що вам потрібно захистити веб-сайт від спроб несанкціонованого пошуку - Ось так

1 answers:

В Інтернеті існує безліч форм зловмисних нападів. Багато людей стикаються з роботамибагатьох хакерів у їхніх повсякденних заходах та під час своїх робочих місць. Хакери проводять значну кількість часу, намагаючись з'ясуватирізні методи, які вони можуть використовувати для виконання своїх робочих місць. Більшість із цих методів включають такі завдання, як атаки DDOS, або навіть перехресний сайтсценаріїв Всі ці напади мають корисливий спонукання, а також великі страждання для жертв.

Як правило, хакери можуть націлюватися на ваш веб-сайт з багатьох причин. Як правило, вони могли бутивикрадаючу інформацію користувача, таку як інформацію про кредитну картку або навіть хакерську панель адміністратора - miglior ventola aspirazione bagno. В інших випадках хакер може вкрасти ціннийінформація з веб-сайту, така як інформація клієнта, а також логіни для різних ключових аспектів компанії. Хакериможе також силою недобросовісної конкуренції, коли хакер може збити ваш веб-сайт або вашу пошукову оптимізацію (SEO) рейтингу врізноманітні способи. В результаті, важливо захистити вашу систему від хакерів.

Джек Міллер, провідний експерт з Semalt ,роз'яснює деякі способи, які можуть утримати вас від нападів цих людей:

Захист від несанкціонованого входу

Один із найпростіших можливостей хакера на вашому сайті намагається ввійти як адміністратор.Як наслідок, хакер може спробувати вгадати різні паролі, щоб побачити, який з них може потрапити під ваше незнання. Використання безпечних паролівдуже важливо. Паролі, такі як 12345, не є безпечними та можуть піддавати весь сайт хакеру. Крім того, ви не повинні використовувати парольце дуже легко припустити. Слова, подібні до імені вашої дитини, можуть бути абсолютним уявленням про особу з цими знаннями. Замість цього об'єднайтерізні символи різної форми.

Cross Site Scripting (XSS)

Це хак, який вимагає кінця користувача. Це зламання передбачає використання деяких зформи та текстові поля, які ви використовуєте, як форма підписки. Хакер переміщає код вбудовування на форму користувача, що містить сценарій. НаНатискаючи Enter, сценарій починає працювати на вашому сервері. Як наслідок, хакер отримує доступ до всіх даних клієнта, включаючинатискання клавіш клієнтом в будь-який час, коли вони входять на ваш веб-сайт. Щоб виправити цю уразливість, вам потрібен спосіб кодуванняінформацію про вашу форму перед подачею до вашої бази даних. В результаті сценарій не може працювати у вашій базі даних, оскільки вона вже існуєзаходи, щоб не бігти.

Висновок

Для кожного бізнесу електронної комерції кібернетична безпека є головною проблемою, коли мова йдедля роботи в Інтернеті. Є багато спроб зламати та осіб, які, можливо, захочуть зламати ваш веб-сайт для багатьох веб-сайтів. Безпека вашоїсайт, а також добробут ваших клієнтів, сильно залежить від творів вас як адміністратора.

November 28, 2017