Back to Question Center
0

Semalt Експерти - Що потрібно знати про шахрайство в Інтернеті

1 answers:

Шахрайство в Інтернеті означає злочин, в якому виконавцем розроблена схемазастосування одного або декількох параметрів з метою позбавлення індивідуальної власності чи будь-якої іншої цікавої сторони підробкоюпредставлення питання, яке є істинним і, таким чином, надання помилкових даних.

З посиленням залежності в Інтернеті від споживачів та власників бізнесуяк середовище, що сприяє транзакції: заборонена діяльність з використанням одного каналу зростає. У більшості випадків Інтернет увімкненошахрайські дії важко відстежити та подати до суду, і для вирішення цих питань вони потребують великих обсягів капіталовкладень.

Джейсон Адлер, експерт від Semalt Цифрові служби, підготував деякі переконливі факти про шахрайство в Інтернеті, щоб допомогти вам бути готовими до нападів - metal cafe chair.

Починаючи з веб-хакерства до проблем з шкідливим програмним забезпеченням, почалася критичність інтернет-злочинівотримати зацікавленість на початку 2000-х років. У деяких ситуаціях проблема сприймалася як втручання у вирішення цієї проблеми, а не назростаюче значення Інтернету в повсякденних заходах. Надмірна залежність бізнесу від електронної пошти та нестримне збільшення кількостівеб-користувачів збільшили фінансові ставки. Наприклад, вірус, який розбився в 1999 році, призвів до збитків у розмірі 80 доларів.

Шахрайство з цінними паперами - це діяльність, в якій злочинці пропонують величезні інвестиціїможливості або схеми, які мають на меті дестабілізувати ринок з наміром робити великі прибутки.

Шахрайство з ідентифікацією відбувається, коли зловмисник отримує дані без відомавласник і використовує дані для особистої допомоги, зокрема, фінансові вигоди..

У 2001 році звіт про шахрайство в Інтернеті, представлений IFCC, показав, що шахрайство в Інтернет-аукціоні було такимНайбільш стійке злочинне становило 43% скарг. На додаток до вищезгаданих видів злочинів, значні шахрайстваскарги в сфері довірчого шахрайства, шахрайства з використанням кредитних карток та оплати товарів.

У 2003 році Інтернет-звіт IFCC показав, що 50 відсотків інтернет-шахраївбули жителями Техасу, Каліфорнії, Флориди, Нью-Йорка та Іллінойсу. У доповіді також показано, наскільки важко було відстежити злочинцівз цих злочинів.

За даними департаменту США, що стосується шахрайства в Інтернеті, це наступнеє сучасними прикладами незаконної діяльності, що виконуються через Інтернет:

Маніпулювання ринком та шахрайство у сфері безпеки - це два випадки, продемонстровані в Лос-АнджелесіУ першому сценарії маніпулювання ринком правопорушники мали змогу заробляти гроші за рахунок продажу акцій, вартість яких зросла з $ 8до 15 доларів протягом 45 хвилин.

В іншій ситуації понад 100 військовослужбовців США були жертвами крадіжки особистих даних.Виконавці отримали номери соціального захисту та імена цих військових офіцерів з Інтернету, а потім використовували їхідентичність для заявки на кредитні картки.

У 1999 році ФБР було суттєво задіяно в популярному пошуку дизайнера aкомп'ютерний вірус, який спирався на електронну пошту як канал для поширення порнографічних матеріалів. Через пару днів 19 відсотків СШАкомпанії та 1,5 мільйона гаджетів стали жертвами цього електронного листа.

Хакери також почали напади на державні системи Сполучених Штатів. В паруроків, атаки мали можливість заразити комп'ютери, що належать Пентагону та іншим органам влади.

November 28, 2017