Back to Question Center
0

Semalt Експерти - Як працюють попередження про порушення шахрайства в Інтернеті?

1 answers:

Злодії легше контролювати віртуальні кошельки, які люди мають в Інтернетічерез Інтернет. Після того як вони володіють, вони викрадають його вміст без власника, усвідомлюючи, що він пішов. Ситуація гірше для тихякі не знають, коли вони збираються стати жертвами шахрайства. До 2000 року проблема була настільки поширеною, що мала Союзз'явитися Інтернет-центр скарг злочинів (IC3). IC3 діє як кліринговий дім, який отримує та здійснює всі скарги щодо шахрайствазвіти, пов'язані з Інтернетом.

Керуючий успіхом Клієнта Semalt Цифрові служби, Макс Белл, надає цінні ідеї щодо шахрайства в Інтернеті та способів уникнути цього.

Інтернет як майданчик для злодіїв

Оскільки веб-служба є інформаційним джерелом, вона виступає як відмінна платформавід яких шахраї збирають своїх жертв. Шахрай стосується помилкових правди або приховування відповідних фактів, які призводять до жертввживати заходів, які, врешті-решт, будуть коштувати їх.

крадіжка особистих даних та шахрайство

Навіть обережні люди стають жертвами крадіжки особистих даних. Скаймінг це процес, якийвикористовує електронні пристрої для незаконного зберігання та отримання інформації про кредитні картки користувачам після здійснення покупок. Претексування відбувається коли хтосьзакликає власника картки прикидатися, що він є представником компанії, і вимагати персональних даних під приводом оновлення даних. Як злодії вкраливони можуть використовувати цю інформацію для здійснення шахрайства, зробивши фальшиві ідентифікатори на ім'я.

Користувачі можуть захистити себе, подрібнюючи всі повідомлення та квитанції, які вони не потребують.Додайте ключі захисту до приватних електронних листів. Якщо хтось боїться кредитних карток, вони повинні вибрати, щоб платити за допомогою готівки. Ніколи не випускайособисті дані незалежно від ситуації.

Шахрайство про ідентичність медичного страхування

Втрачені або вкрадені страхові картки можуть з'являтися у випадках шахрайства. Шахраї продовжуютьстає витонченою, як у випадку з 2004 р., коли загальна сума невиплачених страхових позовів становила 30 млн. дол США. Страхування ідентичності шахрайство можерезультат телемаркетингу, спам-листів або незадоволених співробітників. Останній може створити слід про помилкову інформацію про записи хворого..

Люди повинні забезпечувати свої медичні записи, страхову інформацію та іншідокументи від злодіїв. Усі номери страхових позовів, які не використовуються, потребують подрібнення. Пацієнти повинні утримуватися від підписання здоров'ястрахові посвідчення. Вони повинні знати, скільки вони можуть виплатити з кишені заздалегідь.

Повідомлення для скорочення змін

Інтернет-сповіщення про шахрайство сповіщають людей про підозрілу діяльність, яка їх впливає,дозволяючи їм швидко реагувати на це. Користувач виявляє певну активність, яку злодії намагаються отримати. Власник рахунку, банк абоорганізація встановлює параметри щодо часу та способу активації сповіщення та досягнення власника. Параметри роблять це можливиморганізації для моніторингу діяльності. Будь-які операції за межами цих параметрів викликають сповіщення. Це дає користувачеві можливість відповістивони схвалюють або відхиляють зазначену діяльність. Компанії з кредитними картками також допомагають запобігти крадіжці особистих даних шляхом налаштування користувачасповіщення Ці компанії відзначають будь-яку активність, яка не відповідає профілю власника. Проте, вжиті заходи залежать від клієнтазусилля з подання скарг та повідомлень про підозрілу активність.

Вжиття заходів

Якщо з'являється попередження про шахрайство в Інтернеті, негайно відреагуйте на ньогомінімізувати активність втручача в обліковому записі. Потім створіть сповіщення про шахрайство у звіті про кредит, який повертає нове повідомлення, коли б не булоіснує нова лінія кредитного запиту. Надішліть копію з карткової компанії, щоб переглянути та визначити будь-яку активність, яку не можна впізнати. Деякі компаніїпропонують можливість заморозити кредит у звіті про кредит. Це обмежує, хто має доступ до звіту.

Повідомити про шахрайство за ідентифікацію

Чим швидше реагує на шахрайську діяльність, тим швидше можна контролювативикористання їхніх даних. Перший крок - це повідомлення про випадки крадіжки особистих даних в кредитних бюро. Після повідомлення, вони запобігають будь-якомунові відкриття облікових записів під назвою жертви. Наступним кроком є ​​попередження влади.

Найважливіша частина - зв'язатися з компаніями з кредитними картками. Можнатреба змінювати облікові записи, логіни та паролі. Крім того, звернення до телефонної компанії може працювати на користь власника, оскільки вони можуть допомогти сповістити васкористувач будь-яких змін. Вони допоможуть контролювати виписки та звіти Source .

November 28, 2017