Back to Question Center
0

Semalt Експертиза: Wie Man Ghost Empfehlungs Spam в Google Analytics Filtert

1 answers:

Трафік є важливим аспектом кожної онлайн-маркетингової кампанії. У багатьох випадках веб-сайти прагнуть збільшити свої продажі та підписки за рахунок збільшення трафіку. Поширені шляхи отримання трафіку включають SMM та пошукову оптимізацію (SEO). Ці та багато інших методів намагаються покращити онлайн-видимість вашого сайту, а також виконувати численні завдання зворотного зв'язку. В інших випадках особа може виявити, що трафік рефералів є золотою шахтою - was beachten beim umzugsservice. Це є основою для відвідувача, який зацікавлений в ваших зусиллях і знаходиться в ніші. Перетворення таких відвідувачів клієнтам дуже легко.

Однак не всі ці посилання є законними. Дуже часто реферальні посилання потрапляють від користувачів із джерела спаму рефералів. Це впливає на веб-сайти та багато особистих облікових записів. Спам-повідомлення містять шкідливе програмне забезпечення, таке як шкідливе програмне забезпечення та троянські програми. У деяких випадках вони містять посилання, які можуть бути з небезпечних веб-сайтів або шахраїв.

На щастя, аналітики Google можуть виявити та виключити такий трафік. Експерт Digital Services , Росс Барбер, пояснює, чому спам-реферал викликає численні показники відмов, а також тривалість короткого сеансу та способи вирішення цього питання.

Фільтрування батона в Google Analytics

Важливою мірою є включення спам-фільтра. GA має потенціал, що дозволяє відрізнити реальне посилання від спам-посилання. За допомогою цих фільтрів GA може блокувати всі посилання або трафік, що надходять від павуків та ботів, а не фактичного трафіку. Є багато способів, як людина може застосувати фільтр спаму для переспрямування. Зазвичай люди перевіряють фільтр включення імені хосту. Цей спосіб гарантує, що трафік, який надходить на ваш веб-сайт, надходить з імені хоста, але не з іншого джерела.

На панелі адміністрування цей фільтр може працювати поряд з іншими специфічними налаштуваннями. Звідси ви можете керувати трафіком, який ви хочете використовувати з допомогою представлення даних Google Analytics. У деяких окремих випадках переконайтеся, що ви залишаєте деякий фільтр небажаного світла на вкладці адміністратора. Після того, як ви переглянете фільтр, ви переконаєтеся, що не втрачайте жодної важливої ​​інформації чи електронної пошти на свій веб-сайт, яка потрапляє до папки зі спамом.

Під час створення фільтрів важливо включити ваше ім'я хоста разом з усіма іншими джерелами даних, які ви очікуєте. Ця функція дозволяє зробити фільтр дозволеними повідомленнями з деяких окремих джерел, які можуть легко виглядати як спам. Спам-фільтри є автоматичними, і вони можуть не вимагати ніяких змін взагалі після встановлення. Проте важливо продовжувати оновлення своїх виразів шаблону фільтра. Ви можете знайти інші домени, які можуть знадобитися для включення в списки виключень вашого домену.

Висновок

Моніторинг трафіку має важливе значення для вашого інтернет-сайту. Більшість великих компаній інвестують значні суми грошей у моніторинг та контроль трафіку. В інших випадках ці компанії отримують вигоду від того, як компанії виконують атаки спаму. Електронні листи зі спамом містять багато шкідливих об'єктів, які можуть заважати сторонам перешкоджати вашій діловій або особистій інформації. Ви можете фільтрувати примарний реферал зі свого веб-сайту за допомогою Google Analytics за допомогою наведених вище методів. Цей процес може заощадити ваш сайт багато разів, а також деякі втрати, які виникають завдяки успішним атакам спаму.

November 28, 2017