Back to Question Center
0

Semalt Expert: більш глибокий огляд інструментарію хакерів

1 answers:

Як тільки хакери дізнаються про способи зламати організацію, вони використовуватимуть його, спираючись на їхдосвід і минулих успіхів. Тому, намагаючись сприймати будь-які порушення даних, може виявитись значної цінності, як виникає у розумізловмисника та розглянути способи їх використання для заподіяння шкоди.

Френк Абагнале, менеджер з успіху клієнтів Semalt Цифрові служби, представляє найпоширеніші типи нападів, що часто використовуються хакерів:

1. Шкідливе програмне забезпечення

Зловмисне програмне забезпечення відноситься до асортименту шкідливих програм, таких як віруси та вилученнящо надають зловмисникам пульт дистанційного керування - poroloon peterburi tee 38. Після того, як воно потрапляє на комп'ютер, він погіршує цілісність комп'ютера та перебирає йогомашина в експлуатації. Він також відстежує всю інформацію, що входить в систему та виходить з неї, а також дії на натискання клавіш. У більшостіНаприклад, він вимагає від хакера використовувати способи, за допомогою яких вони можуть отримати встановлене шкідливе програмне забезпечення, наприклад, посилання, а також нешкідливий електронний листвкладення

2. Фішинг

Фішинг зазвичай використовується, коли зловмисник приховує себе як когось абоорганізації, якою вони довіряють робити щось, чого б вони не могли. Вони, як правило, використовують терміновість в електронній пошті, як-от шахрайську діяльність та електронну поштуприкріплення При завантаженні вкладення він встановлює шкідливе програмне забезпечення, яке переспрямовує користувача на законний веб-сайт, який триваєзапитати особисту інформацію від користувача.

3. SQL Injection Attack

Мова структурованого запиту - це мова програмування, який допомагає спілкуватисяз базами даних. Більшість серверів зберігають приватну інформацію в своїх базах даних. Якщо в вихідному коді є будь-які прогалини, хакер може ін'єкціювласний SQL-код, що дозволяє їм закрити двері, де вони можуть запитати облікові дані від користувачів сайту. Питання стає проблематичнішимякщо сайт зберігає критичну інформацію про своїх користувачів, таку як інформація про кредит у своїх базах даних..

4. Перехресні сценарії (XSS)

Це працює так само, як і SQL ін'єкції, оскільки він вводить шкідливий код у aвеб-сайт Коли відвідувачі отримують вхід на сайт, код сам встановлюється в браузері користувача, таким чином впливаючи безпосередньо на відвідувачів.Хакери вставляють автоматично запускати коментарі або скрипти на сайті для використання XSS. Користувачі можуть навіть не зрозуміти, що хакери захопили їхінформацію поки не пізно.

5. Відмова в обслуговуванні (DoS)

Атака DoS передбачає перевантаження веб-сайту з надто великим трафіком до того моменту, де він єперевантажує сервер і не може обслуговувати його вміст для людей, які намагаються отримати доступ до нього. Тип трафіку, який використовується зловмисними хакерами, єпризначений для повені веб-сайту, щоб закрити його від користувачів. У випадку, коли кілька комп'ютерів використовуються для зламання, це стає розподіленим відмовоюСлужбового атаки (DDoS), що дає злочинцю різні IP-адреси, щоб працювати одночасно, і зробити їх важче простежити.

6. Усамітнення засідань та посмертне нападу

Позачергові операції між комп'ютером і віддаленим веб-сервером коженмати унікальний ідентифікатор сеансу. Як тільки хакер затримує ідентифікатор сеансу, вони можуть створювати запити як комп'ютер. Це дозволяє їм отриматинезаконний запис як не підозрюваний користувач для отримання контролю над їх інформацією. Деякі способи, які використовуються для викрадення ідентифікаторів сеансу, - це всекрос-сайт сценаріїв.

7. Повторне використання сертифікатів

Через збільшення кількості веб-сайтів, які потребують паролів, користувачі можуть обрати повторне використанняїх паролі для даних сайтів. Експерти з питань безпеки радять людям користуватися унікальними паролями. Хакери можуть отримати імена користувачів і пароліі використовувати напади грубої сили для отримання доступу. Існують доступні менеджери паролів, які допомагають використовувати різні облікові дані, що використовуються на різних веб-сайтах.

Висновок

Це лише деякі з методів, які використовують нападники веб-сайтів. Вони постійнорозробка нових та інноваційних методів. Однак, усвідомлюючи, це один з способів зменшення ризику нападів та підвищення безпеки.

November 28, 2017