Back to Question Center
0

Semalt Expert викладає поради щодо того, як виключити трафік трафіку з вашої Google Analytics

1 answers:

Блокування трафіку, внутрішній трафік та кібербезпека оцінюються як найпоширеніші проблеми в світі цифрового маркетингу . Необхідно підкреслити важливість збереження вашої точної статистики Google Analytics. Презентація звітів Google Analytics дає змогу докладніше ознайомитись з вашими рішеннями та навичками онлайн-маркетингу. Google Analytics відіграє надзвичайно важливу роль, щоб допомогти маркетологам зрозуміти та проаналізувати трафік, керований їхніми сайтами.

Бот-трафік є одним з найважливіших і потенційних джерел, що сприяють підробленню даних.

Ендрю Дьян, менеджер з розвитку клієнтів Semalt , рекомендує виключити бот і внутрішній трафік з вашого сайту, що підвищить його продуктивність - vps ubuntu gratis.

Що потрібно знати про трафік з бота

Скануючі роботів, боти і павуки - це автоматичні додатки, які виконують завдання на інтернет-платформах, не контролюючи їх. Статистика вказує на те, що трафік трафіку контролює більше половини трафіку, створений на платформах. На думку фахівців з інформаційних технологій, трафік з бота зростає дуже високими темпами, коли він витісняє людський збір.

Зростання трафіку збоїв, зловмисного програмного забезпечення та троянського вірусу означає, чому в даних і звітах Google Analytics виникає необхідність виключити та контролювати трафік трафіку. Будьте готові до читання та інтерпретації звітів..Неправильне тлумачення може змістити ваші досягнення у неправильному напрямку.

Як визначити трафік трафіку з ваших даних

Якість ваших звітів та даних набагато краще без трафіку на бот. Однак трафік з ботами не може бути виявлений у ваших даних Google Analytics, оскільки він не завантажується в Javascript. На щастя, вам не потрібно турбуватися про всі види ботів. Є хороші боти, які працюють на вашому благополуччя, такі як сканери. Потрібні хороші боти виключено з вашого звіту Google Analytics.

Інший тип ботів, погані боти, представляє велику небезпеку для вашої кампанії. Погані боти відвідують ваш веб-сайт з метою введення троянського вірусу, зловмисного програмного забезпечення, зняття вмісту та спаму. Погані боти характеризуються імітацією, де вони імітують поведінку людини, що ускладнює диференціювання ботів від законних відвідувачів .

Видалення трафіку трафіку з Google Analytics

  • Відвідайте налаштування "Перегляд адміністратора" та натисніть "Виключити всі хіти від вибраних павуків і ботів"
  • .
  • Перевірте підозрілий трафік та використовуйте дійсне ім'я хоста, щоб виключити виявлений трафік
  • .
  • Відкрийте опцію Властивості, натисніть кнопку «Інформація про відстеження» та перевірте «Список виключень рефералів»
  • .

Цей метод працює для виключення з вашого звіту підозрілих і виявлених ботів. Цей метод працює як для малих, так і для великих веб-сайтів. Виключення всіх бот-хітів від відомих павуків та ботів ефективно працює для гарного числа. Очищення вашого звіту Google Analytics дозволяє власникам бізнесу приймати критичні рішення щодо добробуту свого бізнесу. Розглянемо методи впровадження, які блокуватимуть спроби зловмисника, шкідливих програм і троянських вірусів від впливу вашого веб-сайту. DataDome, найпопулярніша IT компанія прийшла на допомогу власникам бізнесу. Компанія пропонує рішення для завантаження бота, керуючи тими ботами, які відвідують ваш сайт. Наведені вище підказки допоможуть вам отримати більш точні та точні дані Google Analytics .

November 28, 2017