Back to Question Center
0

Semalt Expertise: Видалення спаму рефералів з Google Analytic Reports

1 answers:

Іноді Google Analytics може відображати незрозумілий приплив трафіку рефералів на сайт без будь-яких спеціальних рекламних акцій або видатного вмісту. Важко пояснити, як це сталося, і чому це сталося. Щоб отримати правильну інформацію, слід постійно позбутися спаму рефералів - curso maquillaje fotografico.

Ліза Мітчелл, менеджер з успіху клієнтів Semalt , пояснює, як виправити проблему напливу та небажаного спаму.

Реферал спам

Спам-реферал виникає, коли веб-сайт отримує трафік рефералів від спам-ботів або програм. Інформація відображається в звітах облікових записів Google Analytics, яка перешкоджає наявності даних, і породжує проблеми з звітуванням. Вони легко виявляються і можуть мати джерела з усього світу. Інколи він стає більш прихованим, але трафік рефералів із 100% відмов є швидше за все реферал-спамом.

Якщо хтось все ще не впевнений, що з гарною програмою зловмисного програмного забезпечення є під рукою, вони можуть самостійно відвідати цей сайт, щоб переглянути, чи впливає трафік. Метод, який використовується з реферральними спамами, полягає в тому, що повторювані веб-запити намагаються виправити URL-адреси рефералів на цільовий веб-сайт. Спам Ghost - це той, який отримує, не потребує спамера, щоб відвідати сайт, на який вони хочуть націлити.

->

Фіксація рефералів спаму

Деякі люди стверджують, що можна виключити реферал-спам. Інформація не зовсім правильна, і дуже важливо, щоб хтось утримався від використання списку виключень рефералів, знайденої в Google Analytics. Причиною є те, що він використовується для виключення трафіку з сторонніх кошику для покупок. Це заважає клієнтам вважати трафік, якщо вони повертаються, щоб вимкнути сайт. Google Analytics намагається підключити повернув відвідувачів до попереднього джерела чи засобу, таким чином виключивши його як частину трафіку рефералів. Отже, виключивши ці реферали, поганий трафік рефералів буде переспрямовувати на інше середовище / джерело, і, таким чином, все ще перекошено в аналітики.

Видалення спаму на шляху

Список виключень не найкращий спосіб виправити проблему спаму рефералів. Метод фільтрує, але не виключає спам-трафік. Тому трафік з кожного представлення даних має бути відфільтровано за допомогою параметра виключення рефералів. Наступні методи допомагають досягти цього:

1. Створіть нову форму фільтра під назвою "Спам-направник" на рівні перегляду

2. Встановіть тип параметра "custom"

3. У полі опції встановіть "джерело кампанії"

4. У фільтрі поля шаблону має міститися реферал-спам домену, як показано нижче

5. Зберегти

Метод видаляє певний трафік із цих поглядів. Важливо, щоб користувачі зберігали копію цього тексту в текстовому файлі для подальшого використання. Деякі з кращих практик включають в себе те, що веб-розробник перевірить регулярний вираз, переконавшись, що вони перевіряють можливість фільтрування відомих ботів і павуків. Після набуття чинності фільтри виконуються протягом 24 годин.

Створіть користувацький сегмент

Спеціальні сегменти допомагають зберігати дані про спам у звітах Google Analytic. Вони трохи непередбачувані, тому користувачі повинні дотримуватися наступного:

1. Відкрийте представлення даних у звіті GA та Додати сегмент, виберіть Новий сегмент (Без спаму), а потім Додаткові умови

2. Вкажіть "сеанси" та "виключити" у параметрах, які використовуються для фільтрування

3. Виберіть "відповідає регулярному виразу" та "джерело"

4. Вставте раніше збережений регулярний вираз

Після цього збережіть, а потім застосуйте. Він видаляє всі спам-примари з звітів, що залишають чисті дані.

Реферальний трафік потрібно постійно контролювати, щоб переконатися, що всі дані примара не відображаються у звітах GA. Ймовірний сценарій полягає в тому, що при видаленні одного веб-сайту зі спамом виникають сотні, якщо не тисячі. Це означає, що основне очищення використовується не буде тривати довго. Тим не менш, чи є хтось технічним або нетехнічним підходом, можна позбавитися спаму від рефералів з даних Google Analytics.

Реферал-спам представляє перекручену аналітику, що призводить до помилкових звітів. Звіти потребують точного представлення даних та трафіку. На перекручені дані не можна покладатися, щоб показати, що працює, а не для веб-сайту.

November 28, 2017