Back to Question Center
0

Semalt: Малий бізнес як улюблений об'єкт кіберзлочинців

1 answers:

Речі були звичайними у MNH Platinum, компанія, яка займається прокатом автомобілів. Малочи знали вони, що одним клацанням посилання на електронну пошту, ймовірно, ставить під загрозу бізнес.

На початку минулого року фірма, що базується в Блекберні, отримала 12, 0000 файлів, розташованих у компаніїмережа зашифрована - phoenix couchbase. Згодом, щоб розшифрувати файли, злочинці вимагали викупу в розмірі 3000 доларів.

З усіма спробами видалити вірус, не втрачаючи важливих даних, що виявляються неможливими.у організації не було іншого вибору, ніж платити. Керуючий директор компанії Mark Hindle заявив, що вони були абсолютно непідготовленідля кібер-атаки через нехтування імплікацією, яку така атака може мати для компанії.

Ця справа не є ізольованою, і фахівці застерігають, що це малий бізнесбільш схильні до загрози кібер-атаки, оскільки в більшості випадків вони не готові.

Ендрю Дьян, менеджер з успіху клієнтів Semalt Цифрові служби, обговорюється, як кібер-злочинці нападають на малий бізнес.

Історично малі та середні підприємства (МСП) не є спільною метою кіберзлочинуале в 2015 році Тоні Аллен стверджує, що речі різко змінилися. Згідно з опитуванням, проведеним урядом щодо порушень безпеки,75% малих підприємств повідомили про можливість нападу в 2012 році, а тенденції зросли в 2013 та 2014 роках..

Статистика від Symantec, фірма, яка займається кібербезпекою, показує, що більше половиниНападки на фальсифікацію двійника, які було здійснено через електронну пошту в 2012 році, були проти невеликих підприємств.

Нове європейське регулювання робить проблему кібербезпеки для малих та середніх підприємств більш критичноюоскільки вони мають мету захистити дані клієнта. Нещодавно розроблене правило прийде грати в 2018 році, і це може призвести доорганізація, яка оштрафована на 4 відсотки річного доходу, або 20 мільйонів євро, залежно від того, який з них більше, для того, щоб дозволити порушення безпеки втручатисяз даними клієнта.

Злочинці сприймають МСП як м'які цілі, в більшості випадків вони є каналами величезного призу.

Кампанія Cyber ​​Streetwise, ініціатива, яку керує Міністерство внутрішніх справ, підкреслює наступнеяк основні загрози для МСП:

хак атака

Напад відбувається, коли злочинці отримують доступ до мережі організації, оптимізуючи їхнезламна сприйнятливість в додатку, що полегшує їм доступ до даних компанії.

Ransomware

трапляється, коли частина зловмисного програмного забезпечення в більшості випадків надходить через фішингелектронна пошта блокує інформацію в мережі організації. Згодом злочинці вимагають викупу в межах від 500 до 1000 фунтів стерлінгівскористайтеся ключом дешифрування.

Людська помилка

В більшості випадків люди є найбільш схильними у певному ланцюгу безпеки, а також значущимичастина інформаційних порушень є наслідком того, що дані втрачаються або поширюються на неправильну особу. Навіть звичайні атакиможе мати значні наслідки в ситуаціях, коли критичні ПІІ беруть участь.

Відмова в обслуговуванні атаки

Коли організація має величезну кількість інформації на своїх серверах, що проштовхуються черезшкідливий канал. Ці типи атак можуть бути легко виконані з мінімальними інвестиціями.

шахрайства генерального директора

Це трапляється, коли зловмисник видає себе старшим індивідом з компанією або шляхомпідробляти або зламати свій обліковий запис електронної пошти та змушує особу, яка має фінансові повноваження, виконати платіж.

November 28, 2017