Back to Question Center
0

Semalt надає антиспамне рішення для коментарів у WordPress

1 answers:

Отримання багатьох читачів до вашого блогу чи веб-сайту - це мрія будь-якого блоггера. Однак у вашому блозі WordPress ви можете побачити багато коментарів про спам. Є кілька методів та інструментів, які можна використовувати для боротьби зі спамом у WordPress.

Нижче наведено деякі з цих інструментів, зазначених провідним експертом з Semalt , Олівера Кінга.

1 - yurtdışı hosting tavsiye. Активізуйте Akismet

Цей інструмент є плагіном WordPress, який поставляється, коли він вже попередньо встановлений. Для тих, хто користується WordPress, вам не потрібно завантажувати цей плагін. Це вже зручно в панелі, все що вам потрібно зробити, це активувати його. Після активації ви отримуєте ключ API, який можна використовувати в багатьох аспектах блогу. Плагін Akismet сканує всі коментарі у вашому блозі та фільтрує ті, що виглядають як спам. В інших випадках регулярні коментарі можуть надходити до фільтра спаму. Дуже важливо завжди проходити коментар спаму, щоб побачити, чи може бути важливий електронний лист.

2. Увімкніть захист Honeypot

За допомогою цієї техніки можна блокувати спам-боти. Вона включає в себе фальсифікацію спам-ботів для визначення самих себе. По-перше, вам потрібно встановити WP Spam Fighter. Звідси ви повинні активувати цей плагін..У меню налаштувань є можливість включити захист Honeypot. Ця опція включає в приховану форму зону коментарів, яку можна побачити тільки для ботів. Оскільки спам-боти заповнюють всі порожні поля, вони можуть попередньо показати себе.

3. Не використовуйте посилання "слідувати за коментарями"

Іноді власники веб-сайтів використовують посилання "Немає коментарів", щоб сайт залучив великий обсяг трафіку. В результаті цей шанс привертає багато спам-коментарів, які збільшують спам у коментарях. У деяких випадках інструменти для виявлення спаму можуть не знайти цього вмісту, що залишає ситуацію гіршою. Деякі надійні користувачі також можуть знаходити коментарі в своїх публікаціях. Вони можуть посилатися назад, щоб сформувати коментарі спаму. Є також деякі плагіни, які можуть поділитися соковитими посиланнями за допомогою коментарів. Якщо ви не використовуєте плагіни, які діляться цим вмістом, ви можете уникнути багатьох випадків коментарів спаму.

4. За допомогою перевірки Captcha

WordPress має плагін WP-reCAPTCHA. Цей плагін - це функція, яку потрібно включити в розділ коментарів. Captchas використовують деякі трюки, які потребують завдання Human Intelligence (HIT), такі як натискання зображень з певною стандартною річчю. Знімки мають здатність відрізнити справжнього людини від комп'ютерного бота. Ці інструменти створюють дуже складні для користувачів коментарі. Ви можете заблокувати спам-боти, використовуючи reCAPTCHA, оскільки він швидко та ефективно блокує свої коментарі.

Висновок

Спам може бути жорстоким і часто, це змушує людей втрачати з-за кібер-злочинців з деякими поганими намірами. У деяких ситуаціях успішні атаки спаму також можуть піддавати панель адміністраторів веб-сайтів групі хакерів, які можуть робити що-небудь, щоб задовольнити їхні потреби. Ця вразливість може бути одним з методів, на яких сайт може втратити все. Ви можете виявити і уникати спаму за допомогою інструментів вище. Для цих методів ігнорування спам-повідомлень може допомогти вам заощадити багато. Можна видалити URL-адресу веб-сайту з бота-спаму та досягти численних завдань щодо спам-коментарів.

November 28, 2017