Back to Question Center
0

Semalt надає поради щодо обробки спаму для Google Analytics Referrer

1 answers:

Як правило, спам-реферер Google analytics - це спам, який виникає, коли хакери намагаються відправитидані до вашого облікового запису Google Analytics, використовуючи API аналізу даних Google, який часто називається протоколом вимірювання.У реальному сенсі це не є фактичним трафіком на ваш веб-сайт. Вони, однак, є фальшивими запитами на трафік, надісланими на ваш сайт біт деякихдобре і як це чи ні, вони будуть з'являтися у ваших рефералах.

Майкл Браун, менеджер з успіху клієнтів Semalt ,стверджує, що це не привід для розпачу. Перш за все, ви повинні знати, що ваш сайт не цілеспрямовано націлений. Хакерипросто створюють підроблені ідентифікатори та надсилають вам підроблені запити на трафік. Це не особисте, але може бути досить дратує.

Google виніс ініціативу, щоб допомогти вирішити цю проблему. Все, що вам потрібно зробити, цеперейдіть до налаштувань вашого перегляду в інтерфейсі адміністратора, прокрутіть сторінку вниз до фільтрації ботів і перевірте параметр «Виключити всі хіти від відомих ботіві павуки ". Це не є довгостроковим рішенням, однак оскільки підроблені реферали з'являться щодня.

Іншим рішенням, яке ви можете спробувати, є фільтри з наміром виключитиреферери.Це означає, що ви йдете до розділу адміністратора, а потім перейдіть до фільтру. Тут ви можете налаштувати фільтр, який називається реферерфільтр виключення на основі. Це досягається, натиснувши Додати фільтр, вибравши Тип користувача, а потім введіть імена домену реферралурозділ шаблону фільтра.

Однак, навіть якщо ви зможете повністю завантажити свій сайт за допомогою фільтрів виключення, це моментз'явиться новий реферерний домен, вам доведеться генерувати нові винятки та видалити їх старі. Крім того, ви можете бути перевантаженікількість фільтрів, які вам доведеться керувати.

Це ставить запитання: чи можу я автоматизувати фільтри? Відповідь так, можна йтицей маршрут Хорошим прикладом такої послуги є Блокувальник спаму для реферерів. Це чудовий сервіс, оскільки він з'єднує свою платформу з вашоюАкаунт Google Analytics, потім вибирає представлення, за яким потрібно захистити ваш сайт. Потім вони додають фільтри відключення доваші погляди

Наскільки це привабливе рішення, ви не можете використовувати його для більшості підприємствклієнти, оскільки вони мають суворі правила щодо доступу третіх осіб до своїх послуг SaaS. На даний момент це безкоштовна послуга,але в кінцевому підсумку вони повинні стати жертвою їх успіху та запровадити модель для ціноутворення, яка може не відповідати інтересам вашоїклієнт

Тим не менш, фільтрація буде лише досі, і автоматичні послуги, як правило, небути надійним у довгостроковій перспективі. Це дає ключі для збору даних. За допомогою цього параметра ваші дані буде відфільтровано, а лише Google Analyticsзберегти трафік, який відповідає вашим спеціальним параметрам. Це унікальний метод, який не потрапить під дію спамерів. Крім того, вона є безпечною інадійний, не вимагаючи будь-яких технічних знань для його встановлення. Це робить його найкращим варіантом для вашого облікового запису Google Analytics Source .

November 28, 2017