Back to Question Center
0

Semalt не хочу, щоб ти плакав! 4 Необхідні поради щодо захисту вашої системи від Ransomware

1 answers:

Світ сьогодні стикається з серйозним виправленням, що завдає значних фінансових втрат операційним системам Windows. Вірус, відомий як WannaCry, асоціюється з 75 000 комп'ютерними інфекціями у всьому світі. Це дає жертвам ціль викупу, використовуючи асиметричне шифрування. Нападники створюють унікальні ключі, які стають доступними лише після вирішення вимог.

Новини про кібербезпеку вказують на те, що можна захистити цифрові дані від цього руйнівного вилучення, але провідний експерт з Semalt Олівер Кінг зазначає деякі кроки, щоб уникнути шахраїв.

1. Будьте на увазі

WanaCry, подібно до того, як багато вилученого програмного забезпечення проникає в систему користувачів, а також за допомогою атаки "спрей-н-молитва", щоб знайти свій шлях до комп'ютерної системи - teleprompter device. Механізм "spray-n-pray" включає в себе шкідливе приєднання ransomware в спам-повідомленнях. Натискання відображуваних URL-адрес дає змогу очікувати викрадення комп'ютера через вірус.

Загрози, що виникають у результаті вилучення, є величезними і зростають з кожним днем. Особам та організаціям, що користуються Інтернетом, потрібно бути на очах..Посилання та завантажені файли можуть містити небезпечні шкідливі програми, такі як Wanscry ransomware.

2. Резервне копіювання вмісту

Резервне копіювання забезпечує захист від випадок зберігання інформації на комп'ютерах. Зберігання вмісту на кількох пристроях зберігання даних може призвести до пошкодження інформації від інфекційного шкідливого програмного забезпечення. Вибір пристроїв зберігання даних, які потрібно використовувати для резервного копіювання, має враховувати їхню безпеку від вірусних атак, оскільки хмарне сховище також є уразливим.

3. Не платити Ransom

Ransomware не є надійним для переговорів. Виплата викупу хакерам підвищує їхню можливість відновити спроби в наступний раз або вони можуть не випустити дані навіть після оплати. Ransomware може повернутись для отримання більших викупу цінності, якщо жертва задовольняє вимогу.

4. Встановіть антивірусне програмне забезпечення

Антивірусне програмне забезпечення допомагає сканувати шкідливе програмне забезпечення, щоб витріщати та очищати систему та захищати його від атак від викрадення. Оскільки платне програмне забезпечення безпеки забезпечує захист комп'ютера в режимі реального часу, пробна версія корисна, коли потрібен механізм очищення системи, що містить інфекцію ransomware. Однак платна версія може полегшити моніторинг та видалення зловмисного програмного забезпечення навіть без втручання користувача.

Група хакерів, відома під назвою Shadow Brokers, оприлюднила інформацію про ransomware. Згідно з їхнім повідомленням, WannaCry також відомий як Wcry або Wanna має відношення до нульового дня експлуатації Агентства національної безпеки. Він прийняв багатомовну здатність атакувати різні матеріали, розташовані в різних країнах Іспанії, Великої Британії та Німеччини, де атакує загальнодоступні об'єкти, такі як лікарня, банки та телекомунікаційні бази, що вимагають викупу від 300 до 600 доларів. Будьте обережні.

November 28, 2017
Semalt не хочу, щоб ти плакав! 4 Необхідні поради щодо захисту вашої системи від Ransomware
Reply