Back to Question Center
0

Semalt: Основні причини того, чому хакери атакують цей чи той веб-сайт

1 answers:

Це молитва кожної людини, що володіє веб-сайтом, щоб не потрапити в руки кіберзлочинці, як хакери. Вся світова Мережа наповнена багатьма персонажами, деякі з яких є законними, тоді як у них є незрозумілі мотиви.Кожен інтернет-бізнес - це все про SEO і про те, як процвітати в Інтернеті. Безпека веб-сайту ніколи не є основною проблемою при створенні веб-сайтів.Люди зазвичай намагаються побудувати сайти з кінцевим користувачем або кінцевою метою веб-сайту на увазі. Те, що вони не знають, це хакери витрачаютьбезсонні ночі намагаються розробити подвиги та механізми, які можуть підвищити їхню роботу - bar restaurant tables chairs. Деякі атаки зламати, які хакери використовують у своїхвесь період перегляду веб-сторінок залежить від нових і майбутніх інструментів, які роблять весь ризик інтернет-бізнесу.

Щоб уникнути хакерів, вам може знадобитися перш за все дізнатися, чому ці хакери руйнуютьсайти Ось список, зроблений Максом Беллом Semalt Менеджер успіху клієнтів, який висвітлює причини кожної хакерської атаки:

1. SEO спам.

Недобросовісна конкуренція в галузі електронної комерції знайома, особливо коли грають хакерироль. Ці люди мають потенціал для крадіжки списків електронної пошти з веб-сайту учасника та використання його для залучення клієнтів. В іншихвипадки, вони можуть збити сайт, як у хаб DDoS, де основні ботнети атакують сервер з мільйонами запитів за раз. Ціхакери можуть вимагати зарплати, щоб вилучити їх експлойти, завдаючи величезних збитків.

2. Вкрасти гроші.

Кібер-шахрайство отримує паливо від хакерства. Більшість шахрайських фондів переміщуються черезІнтернет знаходяться з зламаних банківських рахунків та інших платіжних систем, таких як PayPal. В інших випадках хакери можуть використовувати SQL Injection, щоб потрапити у людейлогіни і здійснювати грошові перекази, як якби вони були справжніми персонажами. Інші хакери можуть позичати позики за допомогою викрадених особистих даних.

3. Зверніть контактну інформацію.

Хакери отримують багато інформації про людину. Cyber ​​bullies можуть використовувати цю інформаціюробити загрози жертві. Інші особи можуть вчиняти злочини з використанням зламаних облікових записів лише для того, щоб передати проблему не підозрюючилюдина В інших випадках персональна інформація, така як посвідчення особи, SSN та водійські права, може бути об'єктом продажу в темній мережі. Крадіжки особистих данихта інші загальні шахрайства залежать від цих рахунків. Користувачам слід остерігатися таких хакерів.

4. Заважати миру.

Деякі хакери не обов'язково хочуть вкрасти загрозу жертві. Однаквони ставлять під загрозу безпеку в Інтернеті та можуть змусити ваш веб-сайт отримати прапор хака Google. Такі сайти мають проблеми з рейтингом,і весь процес може призвести до того, що ваші зусилля з SEO зупиняються.

Висновок

Існує багато причин, чому хакер зацікавлений в злому вашому веб-сайті.Весь Інтернет повний кіберзлочинців, які займаються різними веб-ресурсами, а також безпекою користувачів. Весь інтернет-досвідз багатьох людей, які зіткнулися з хакерами, дуже жахливо. Наприклад, хакери можуть виявити особисте життя знаменитої людиничерез деякі зображення, які вони можуть захопити з Інтернету. Деякі причини, чому хакери можуть зламати ваш веб-сайт, містяться в цьому керівництві. Ти можешвивчіть деякі з них та підвищить безпеку веб-сайту електронної комерції від хакерів.

November 28, 2017