Back to Question Center
0

Semalt: основні типи хакерських атак і як усунути веб-сайт

1 answers:

Досягнення ваших орієнтованих цілей на ці цілі може бути скомпрометовано низкою факторів вашого веб-сайтубезпека є однією з них. Виникаючі тенденції та проблеми, що виникають у технологічному секторі, вимагають високого рівня заходів контролю за безпекою.Статистика показує, що більше 10% сайтів знижуються через хакерів та атак.

Будучи маркетолог контенту, ваша інтернет-безпека має велике значення. Професійний наймі всеосяжна компанія з SEO, яка займається захистом вашого веб-сайту, працює переважно для багатьох компаній, що працюють в Інтернеті. Робота з SEOфірма гарантує маркетологам найвищу безпеку, відстежує кращих конкурентів і створює зворотні посилання в режимі реального часу - science infographic. Зрештою, змістмаркетологи зацікавлені в досягненні своїх цілей і зустрічають величезні прибутки.

Нік Чайковський, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt Цифрові служби, розповідає про кібер-атаки, з якими потрібно працювати.

Напад на грубу силу

Зазвичай називають сліпою стороною, атаки грубої сили використовують сучасні постачальники атакщоб зламати комп'ютерну систему. Цей вид нападу застосовується в рідкісних випадках. Хакери використовують сліпою сторонню атаку для доступу до вашого веб-сайтудеталі використовують усі доступні технології у світі. Після доступу до вашого комп'ютера хакери отримують доступ до всіх ваших облікових записів і паролів за допомогоюпереміщення та перевірка довіри. Однак легко виявити атаку жорстокої сили, оскільки комп'ютерна система виконує багатоданих діяльності одночасно.

Заходи з попередження

Атаку жорстокої сили так легко виявити. Будучи на крок попереду хакерів, він багато платить.Щоб запобігти зловживанню з використанням сліпої сторонньої атаки, можна обмежити спроби журналу та блокувати облікові записи у випадку невдалих спроб.

атака "людина в середину"

Зв'язок між кінцевим користувачем веб-сайту та успішною партією призводить до нападу MITM..Хакери контролюють безпеку вашого веб-сайту, перехоплюючи форуми спілкування. У цьому методі атак хакери беруть на себе контрольвсе без знання кінцевого користувача.

Заходи протидії нападу на МІТМ

Щоб запобігти зловмисникам взяти під контроль безпеку вашого веб-сайту, подумайте про використаннябрандмауери, шлюзи веб-сайтів, антивірусні програми та VPN-мережі. Використання надійного шифрування між сервером та клієнтом допомагає блокувати хакерів.

Атака соціальної платформи

Як соціальна інженерія, соціальна атака вважається найпростішоюспосіб зламати міцну фірму. Хакери, які використовують цю техніку, маніпулюють користувачів, щоб вони відображали свої паролі та дані про кредитні картки.

Контрольні заходи

Хакери мають можливість маніпулювати своїми головними цілями шляхом формування теплих відносинз ними. Соціальну інженерну атаку можна запобігти, інформуючи людей про необхідність зберігати свою конфіденційну інформацію дискретною.

Клієнтська атака

У цьому типі атаки хакери завдають шкоду безпеці вашого веб-сайту, маніпулюючи цимВи натискаєте відкриті документи та клаци. Таким чином, хакери ведуть вас до зловмисного веб-сайту, що робить вас вразливими для зламу.

Заходи з попередження

Створення поінформованості своїх співробітників про необхідність обережності при використаннігромадський Інтернет важливий. Хакери залишаються пильними, чекаючи, що працівник завантажить вільне програмне забезпечення з зловмисного сайту, а потім зламаєвся організація. Будьте пильні та обережні, використовуючи громадський WIFI, щоб уникнути зламу.

Експлуатаційний удар

Віддалена атака в основному використовується для поширення шкідливих вірусів, отримання доступу до чутливих данихінформацію та створити придушення цільових ПК.

Будьте пильні

Будучи пильним, блокуючи всі вразливі місця вашого сайту, ви будете захищені від васхакери. Розглянемо можливість впровадження як внутрішнього, так і зовнішнього консалтингу з питань інформаційної безпеки.

Висновок

Ваша безпека веб-сайту дуже важлива, коли мова йде про цифровий та контент-маркетинг.Багато бізнес-сайтів знижується щомісяця через напади зловмисних хакерів. Придбайте фахівців з інформаційних технологій, щоб тримати вас в курсізапобігання зниженню вашого сайту в результаті хакерства.

November 28, 2017
Semalt: основні типи хакерських атак і як усунути веб-сайт
Reply