Back to Question Center
0

Semalt передає корисну інформацію про шахрайство в Інтернеті та способи захисту від неї.

1 answers:

Судноплавні (вантажні) компанії знають про шахраїв, які використовують свою ідентичність у соціальних ціляхЗМІ та веб-сайти електронної комерції вводять в оману тисячі покупців, які стримують ці веб-сайти.

Ось як вони зазвичай працюють. Ви проходите веб-сайт електронної комерції, ідентифікуйтеЩо б ви не хотіли купувати, перевірте та завершіть процес оплати. Тоді ви також отримаєте електронний лист із проханням заплатити за доставку ранішевін відправлений Хоча це і є лайкою: електронна пошта не з офіційної вантажоперевезення, а гроші, які вас попросять сплатитине повертається і не допоможе обробити ваше замовлення. Інші шахрайства, такі як лотерейна афера, де ви повідомляєте, що виграли перемогу,лотерею або приз на конкурс, який ви ніколи не брали участь у першому місці.

Транспортні компанії не пропонують сторонні послуги (депозитні послуги). Таким чином, не будьтесолодко поговорив про електропроводку нікому. Ви можете піти в інтернет-шахрайство.

Росс Барбер, Semalt Менеджер успішності клієнтів рекомендує вам врахувати таку інформацію. Навіть якщо номер партії призначений длявідправлення, не обманюйте. Товар може бути включений у вашу кошик для покупок, але воно фактично не може перебувати в руках фрахтукомпанія Якщо у вас виникли сумніви, зверніться до судноплавної компанії або відвідайте їх офіційний веб-сайт. Це дозволить переконатися, що судноплавна компаніямає товар у його розпорядженні..Тоді ви можете відпочити з упевненістю, що ваші товари до вас доставить.

Компанії, що здійснюють перевезення / вантажні перевезення, роблять все можливе для запобігання шахрайства в Інтернеті.Їхні служби підтримки клієнтів, юридичні та служби безпеки працюють тісно разом, щоб переконатися, що ви (клієнт) знаєте про всі мошенни і як це зробитиуникати їх. Крім того, вони співпрацюють з такими міжнародними організаціями, як eBay, Amazon, Western Union та навіть урядивсе працює гладко.

Що робити, якщо ви жертви?

Щоб уповноважені органи влади закрили шахрайський веб-сайт, вони повинніпокладайтеся на вас, щоб повідомити про будь-які підозрілі дії. Переслати електронний лист на вказану адресу. Зауважте, що ви не отримаєте жодного сповіщення, коли винадіслати електронний лист Також може бути корисним повідомити про це місцеві органи влади щодо віз, поліції. Було декілька справ, якіпризвели до арештів. З поганими хлопцями позаду барів ви можете насолоджуватися зручністю онлайн-шопінгу.

Підвищення обізнаності

Як вже було сказано, потрібно особливо повідомляти про всі випадки шахрайства в Інтернетіті, що стосуються судноплавних компаній. Звертаючись до громадськості про цю загрозу, ці справи, безумовно, стануть у минулому. Тутдеякі заходи, що використовуються для припинення шахрайства в Інтернеті:

  • > зустрічі між різними зацікавленими сторонами, що прагнуть вирішити це питання
  • > публікація регулярних інформаційних бюлетенів
  • > інструкції про те, як працює процес доставки для товару. Таким чином, ви можетеЛегко розповісти про афера Source .

На закінчення, переконайтеся, що ви повідомляєте другові про те, що ви вивчаєте, щоб вони теж займалисяне став жертвою

November 28, 2017