Back to Question Center
0

Semalt: Переваги відстеження відповідей користувачів на ваш вміст

1 answers:

Соціальні медіа стали важливим інструментом для поширення ідей в Інтернеті. Приблизно 50 000 думок, які робить кожна людина кожен день, є важливою перевагою для створення інформації в Інтернеті навіть за умови мінімального застосування SEO, але тільки якщо зміст має сенс. Хороші ідеї ростуть онлайн-трафік. Веб-відвідувачі вибирають інформацію та діляться ними через різні онлайн-платформи - faro-71536 half led.

Джейсон Адлер, менеджер з розвитку клієнтів Digital Services, Semalt , стверджує, що процес створення привабливого контенту, який зацікавлює справжню аудиторію, вимагає від аудиторії коментарів. Деякі способи, якими користується аудиторія для спільного використання веб-вмісту, включають такі реакції:

Спам: Вміст, який не є розумним і не сприяє попиту аудиторії, має високу ймовірність визнання марними, а отже, і спамом. Спам вмісту позбавляє його від майбутньої взаємодії з веб-користувачем.

Пропуск: Письменник із вмістом, який змішує як релевантний, так і невідповідний матеріал на веб-сторінці, надає читачеві важкий час. Користувач пропускає невідповідний вміст, щоб знайти корисне для нього вміст. Якщо вміст постійно слабкий, письменник згодом зписаний.

Сканування: Коли читач підозрює релевантність веб-контенту, який вони читають, поспішайте вибрати щось важливе, пропустіть решту вмісту.

Зупинка: Якщо стаття торкається читачів, вони можуть припинити думати про прочитаний елемент та зосередитись на їхніх особистих або професійних питаннях.

Збереження: Хороший вміст, на який варто звернути увагу або майбутнє відвідування, варто заощадити для швидкого пошуку.

Переміщення: Дотичний вміст впливає на значення та характер читача. Їхнє ставлення та підхід до нормального життя зміщується.

Відправлення: Читачі можуть ділитися вмістом, якщо вони відчувають це не тільки корисно для них, але й інших людей.

Розповсюдження: Сприятливий вміст поширюється через блоги та соціальні медіа. Вміст досягає багатьох людей через персональні медіа-платформи.

Підписка: Коли читачі задоволені вмістом, їх остаточна форма вираження впевненості полягає в тому, щоб підписатись на сайт для отримання додаткового вмісту в майбутньому.

Є кілька міркувань, перш ніж розміщувати вміст в Інтернеті, якщо він повинен отримати правильний відгук.

1. Знати аудиторію

Знання аудиторії є основою для забезпечення того, щоб вміст мав позитивних читачів. Писання має зосереджуватися на аудиторії, а не на письменнику. Дізнайтеся, хто аудиторія, їхні інтереси та стурбованість на даний момент.

2. Зрозуміти цілі

Подумайте про цілі змісту та оцініть читачами статтю, якщо застосовуватиметься SEO.

3. Використовуйте творчість

Отримавши основну інформацію про матеріал та аудиторію, зосередження на творчості створює привабливий вміст для досягнення поставлених цілей. Творчість тягне за унікальність у змісті та ідеях, які відповідають вимогам аудиторії. Ця стаття повинна бути релевантною та відповідної довжини і завантажувати за допомогою механізму SEO.

4. Оцініть відгук

Після публікації контенту в Інтернеті відстежуйте відповіді аудиторії, щоб зробити оцінку. Включіть цінний зворотний зв'язок у майбутнє написання, щоб покращити критики. Аудиторія висловлює свою реакцію через вищенаведені способи.

Будьте креативні, відстежуйте аудиторію та застосовуйте механізми SEO для збільшення присутності в Інтернеті.

November 28, 2017