Back to Question Center
0

Semalt подарує повний посібник з шахрайства в Інтернеті

1 answers:

Інтернет є величезним ресурсом для майже будь-кого. Вигода від веб-сайтів електронної комерціїчерез досягнення різних клієнтів по всьому світу. У більшості випадків люди використовують технології інтернет-маркетингу завдяки численній мережіпрограмні функції, які стали доступними за часом. Проте цей ресурс привертає увагу більшості кіберзлочинців. Яклюди роблять багато веб-сайтів, кібер-злочинці продовжують оновлювати свої інструменти та методи, і практично кожна форма комп'ютерного підключенняпідпорядковані одному або багатьом формам хаків. Коли ми створюємо веб-сайти, ми головним чином зосереджуємось на доставці продуктів / послуг, а також на інтернет-маркетингвміння зберігати сайт високо в SERP. Як наслідок, потенціал і ризик хакерів ніколи не розглядаються в наших онлайн-спробах.Як наслідок, випадки шахрайства в Інтернеті зростають.

Олександр Пересунко, Semalt Менеджер успіху клієнтів пропонує ознайомитись із найбільш типовими випадками шахрайства в Інтернеті.

  • фішинг.

Ця методика передбачає створення веб-сторінок клонів. В результаті,кібер-злочинець може набувати нічим не лякає жертву, натиснувши їх і надаючи особисту інформацію на підроблену сторінку. Цей трюк у відповідьпризводить до витоку інформації третім особам, які не лише концентрують свою увагу на отриманні інформації, але також використовують її для здійснення великих кримінальних переказів.Важливим є сенсибілізація ваших відвідувачів про наближення фішингових атак.

  • Спам.

Спам-лист - це анонімні електронні листи, які, як правило, потребують алюдина виконувати певну річ..Більшість спам-листів містять посилання на шкідливі веб-сайти, а також запити на заклики до дії, якідати хакерам повний контроль над всією ситуацією. Спам-лист може виконувати деякі масові злочинні дії, а також інші місцеві злочинитакі як шахрайство.

  • Сайти клонів.

Хакер може також створювати фальшиві веб-сайти, щоб виконувати деякі з нихІнтернет-шахрайство. Підроблені веб-сайти можуть орієнтувати покупців і змусити їх робити покупки на неправильному Інтернет-сайті. У результаті гроші отримуютьвтрачено на торговому рахунку, право власності якого не є чітким. Підроблені веб-сайти можуть змусити ваших клієнтів втрачати довіру до вашого магазину, зробивши все цеобробка клопітно.

  • Хакерство.

Хакерство - це незаконний доступ або авторизація комп'ютера або через Інтернеттехніки. Хакери дістануться до інтернет-магазинів, де вони приходять і забирають мільйони готівки. В інших випадках хакери можуть також отримати цінніінформація від мільйонів користувачів. Хакерство карається законом і може привести до тюремного терміну. Відмова в обслуговуванні - це загальний зломпроцедура, яка передбачає перевантаження сервера з запитами. Ці та багато інших хакі можуть звести веб-сайт, який робить всі зусилля з SEOідіть у відходи

Висновок

Для того, щоб кожна онлайн-активність тривала добре, має бути випадк шахрайства в Інтернетіа також зловмисну ​​спробу піддаватися цьому. В результаті, різні люди мають різні мотиви, коли мова йде про їх використання в Інтернеті. Длявласники веб-сторінок, важливо залишатися в курсі випадків шахрайства в Інтернеті, які можуть атакувати ваш сайт. Крім того, хакери можуть також націлюватися на вашклієнтів і крадуть багато цінних інформації. Наприклад, хакери можуть виконувати велику крадіжку кредитних карток через фішинг або спам.Ви можете дізнатись про шахрайство в Інтернеті в цьому посібнику. Ви також можете зберегти свій веб-сайт безпечним і безпечним від використання Source .

November 28, 2017