Back to Question Center
0

Semalt поділяє поради щодо запобігання спаму електронною поштою

1 answers:

Спам - це постійна особливість у нашому повсякденному житті. З 2011 статистики, 77,8% всіх отриманих електронних листів було спамом, що становить 8 від десяти електронних листів. Ніхто не хоче мати спам-повідомлення, оскільки деякі з них є за крадіжки особистих даних або вірусні інфекції. Фішинг і зловмисне програмне забезпечення відстежують спам-листів. Наприклад, з 319 електронних листів, один - це фішинг, а з 281 листів - це зловмисне програмне забезпечення - tappeto con greche migliore. Тому спам може суттєво вплинути на бізнес-систему.

Росс Барбер, менеджер по роботі з клієнтами Semalt пропонує використовувати наступні способи зменшення кількості спаму, що засмічують поштові скриньки електронної пошти.

1. Вжиття необхідних запобіжних заходів

У більшості випадків, перш ніж спамер розпочне спам, вони повинні знати адресу електронної пошти одержувача. Тому користувачам потрібно використовувати складні імена користувачів, щоб їм було важко зрозуміти їх. Програмне забезпечення, яке вони використовують зазвичай, створює чіткі та прості адреси. На додаток до цього, потрібно попередньо переглянути електронний лист, перш ніж фактично відкрити його. Якщо електронний лист виглядає як спам, правильною є його видалення.

2. Уникайте вставлення адрес електронної пошти в Інтернеті

Роботи мають можливість збирати тисячі адрес електронної пошти з сайтів, які роблять електронну адресу доступними для всіх..Прийняття додаткових запобіжних заходів під час вступу на форуми або реєстрації просування товарів - це мудре рішення. Якщо потрібно реєструватися за цими послугами, не слід використовувати ділові або домашні електронні листи. Для цього найкраще працює спеціальний електронний лист.

3. Переконайтеся, що сканувати електронну адресу неможливо

У деяких випадках користувачам потрібно залишити свої електронні адреси на деяких веб-сайтах. Тому фахівці радять людям використовувати творчий бізнес або адреси електронної пошти, якщо вони повинні входити на ці сайти. Це гарантує, що спамбатам важко вчасно з'ясувати адресу електронної пошти людини. Наприклад, хтось може вільно використовувати комбінацію символів. Крім того, необов'язково використовувати функцію захвату зображення для електронної адреси. Для тих, хто знайомий з різними версіями браузера, також можна застосовувати JavaScript, щоб динамічно створювати дисплей електронної пошти.

4. Блокувати та повідомляти про спам у Gmail

Google автоматично виявляє спам і поміщає його в папку зі спамом. Для того, щоб Google простіше виконувати цю фільтрацію, слід повідомляти про будь-які підозрілі електронні листи. Gmail пропонує функції, за допомогою яких можна натиснути кнопку "Повідомити про спам", і він негайно блокує його. Завдяки цьому всі електронні листи від цього конкретного відправника ніяким чином не доходять до електронної адреси особи.

5. Уникайте завантаження вкладень у спам-повідомлення

Деякі спам-додатки містять завантажені троянські програми, які можуть заразити комп'ютер. Ці трояни захоплюють комп'ютер, тому що він підписаний на ланцюжок розподілу спаму. В інших випадках троянець може використовувати комп'ютер для розповсюдження спам-листів контактам у списку електронних листів або іншим. За такої вразливості спамер має список контактів індивіда в долоні, що робить їх жертвою спаму електронною поштою.

Висновок

Щоб забезпечити безпеку комп'ютерів та бізнесу, експерти радять людям використовувати безпеку для сканування комп'ютерів, щоб гарантувати, що вони є безкоштовними та захищені від шкідливих програм. Інші ресурси, такі як TotalSystemCare, надані SafeBytes, відмінні, коли мова йде про видалення небажаних файлів, прискорення комп'ютерів та підвищення продуктивності.

November 28, 2017